MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE HALOWEJ CHŁOPCÓW

11.12.2012.  OAZA KÓRNIK

WYNIKI MECZÓW W GRUPACH:

GRUPA  A

DRUŻYNA

PUNKTY

BRAMKI

ACTIMEL

6

6  :  0

KS GRZĘŻĄZNIA KÓRNIK

3

3  :  1

WKS BNIN

0

0  :  8

 

WKS BNIN  - KS GRZĘŻĄZNIA KÓRNIK  0 : 3

ACTIMEL – KS GRZĘŻĄZNIA KÓRNIK  1 : 0

ACTIMEL – WKS BNIN  5 : 0

BRAMKI ZDOBYLI: Adam Gulczyński 3, Szymon Korcz 2,
Piotr Gruszka 2, Arek Laszewicz 2

GRUPA  B

DRUŻYNA

PUNKTY

BRAMKI

PPNCW

6

3  :  0

ATOMOWE JĄDRA

1

0  :  1

FC FRUGOO

1

0  :  2

 

FC FRUGOO – PPNCW  0 : 2

ATOMOWE JĄDRA – PPNCW  0 : 1

ATOMOWE JĄDRA – FC FRUGOO  0 : 0

BRAMKI ZDOBYLI: Patryk Płóciniak 2, Jan Frąckowiak 1

Grupa  C

DRUŻYNA

PUNKTY

BRAMKI

MIELONY KOTLET

7

8  :  0

KOLEJORZ

5

2  :  0

CKM

2

0  :  3

CRAZY BANANAS

1

0  :  7

 

CKM – CRAZY BANANAS  0 : 0

KOLEJORZ – MIELONY KOTLET  0 : 0

CKM – MIELONY KOTLET  0 : 3

CRAZY BANANAS – KOLEJORZ  0 : 2

CKM – KOLEJORZ  0 : 0

MIELONY KOTLET – CRAZY BANANAS  5 : 0

BRAMKI ZDOBYLI: Oskar Wachowiak 3, Artur Piesiak 4,
Łukasz Jaskuła 1, Piotr Fogt 1, Marcin Tomaszewski 1

W półfinale spotkały się zespoły:

PPNCW(B1) – MIELONY KOTLET(C1)  0 : 5

ACTIMEL(A1) – KOLEJORZ(C2)  1 : 1  - w rzutach karnych  4 : 1

BRAMKI ZDOBYLI: Oskar Wachowiak 3, Artur Piesiak 1,
Gerard Marciniak 1, Piotr Gruszka 1, Piotr Fogt 1

 

W meczu o III miejsce spotkały się zespoły: PPNCW i KOLEJORZ. Mecz nie został rozegrany – drużyna PPNCW oddała walkowera z powodu braku składu zespołu i tym samym drużyna KOLEJORZ zajęła III miejsce.

W finale spotkały się drużyny: ACTIMEL i MIELONY KOTLET. Wynik meczu 1 : 0 dla drużyny MIELONY KOTLET, która w ostatnich sekundach zdobyła zwycięską bramkę. Bramkę strzelił Gerard Marciniak.

I    m-ce  MIELONY KOTLET

II   m-ce ACTIMEL

III  m-ce KOLEJORZ

 

KRÓLEM STRZELCÓW ZOSTAŁ OSKAR WACHOWIAK (6 BRAMEK)

 

Mecze sędziowali uczniowie Zespołu Szkół w Kórniku: Łukasz Brylewski i Dawid Szymkowiak
(na zdjęciu poniżej)

Sędziowie protokolanci: Martyna Kuberacka, Kasia Laskowska, Mikołaj Wojtasz

Sędzia techniczny: Patryk Szymański

Pomoc w organizacji: p. Anetta Szarzyńska

Nagrody dla najlepszych zespołów ufundowała p. dyrektor Marzena Dominiak

Wszystkim drużynom bardzo dziękuję za udział w turnieju, a najlepszym zespołom gratuluję zwycięstwa. Specjalna pochwała dla wszystkich uczestników za wspaniałe zachowanie w trakcie trwania turnieju – bardzo dziękuję J

 

Dorota Frąckowiak