Gimnazja startowały na dystansie 50 m stylem dowolnym

Dziewczęta uzyskały 32 punkty i zajęły drużynowo I m-ce przed drużyną z Robakowa (17 pkt)

Chłopcy uzyskali 36 punktów i również zajęli drużynowo I m-ce przed drużyną z Robakowa (18pkt)

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa !!!

Startowały również sztafety na dystansie 5x25 m. Nasza sztafeta w składzie: Artur Maciejewski, Ada Modrowska, Agnieszka Pelczyk, Jan Buszkiewicz, Jakub Lehmann uzyskała czas 1:27,38 i tym samym zajęła I m-ce przed sztafetą z Robakowa(1:41,70)

Gratulujemy zwycięstwa !!!

Dodatkową atrakcją były starty sztafet nauczycieli z gimnazjum i szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentował p. Hubert Nowicki, który zajął III medalowe miejsce. Gratulujemy !!! Nauczyciele startowali na dystansie 50 m stylem dowolnym.

WSZYSTKIM ZAWODNIKOM STARTUJĄCYM W ZAWODACH BARDZO DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ I OSIĄGNIĘTE WYNIKI SPORTOWE, GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW J