Uroczyste zakończenie

roku szkolnego 2013/2014

 

KLASY TRZECIE

 

 

klasa IIIA klasa IIIB klasa IIIC klasa IIIE
klasa IIID      
Przemawia p. dyrektor
Marzena Dominiak
Przemawia burmistrz
J.Lechnerowski
Przemawia przewodnicząca
Rady Rodziców
p. K.Górna
W imieniu klas drugich trzecioklasistów pożegnała
Magda Zimniak
świadectwo z wyróżnieniem odbiera Michalina Kalinowska z mamą świadectwo z wyróżnieniem odbiera  Dominika Augustyniak z mamą świadectwo z wyróżnieniem odbiera Basia Filipiak
z mamą
świadectwo z wyróżnieniem odbiera Dawid Szafraniak
z mamą
 świadectwo z wyróżnieniem odbiera Agnieszka Delestowicz z mamą świadectwo z wyróżnieniem odbiera Karolina Hołderna z mamą świadectwo z wyróżnieniem odbiera Jakub Faliszewski z mamą Uczennice, które otrzymały nagrodę Przewodniczącego Rady Miejskiej
Michalina Kalinowska, która otrzymała tablet Barbara Filipiak, która otrzymała sprzęt sportowy Podziękowania dla Samorządu Szkolnego Podziękowania dla pocztu sztandarowego
Podziękowania od przedstawicielek
klas trzecich
Uczniowie nagodzeni w konkursach
Najlepsi sportowcy Laureaci nagrody Uczeń Roku w kategorii SPORT Artur Maciejewski Michalina Kalinowska Filip Kujawa i Jakub Posadzy
Część artystyczna Uczeń roku w kategorii FREKWENCJA
Monika Biedalak
Uczeń roku w kategorii PRACOWITOŚĆ I OBOWIĄZKOWOŚĆ
Barbara Filipiak
   
Podziękowania dla wychowawców klas trzecich

 

 

KLASY DRUGIE

 

klasa IIA klasa IIB klasa IIC klasa IID
świadectwo z wyróżnieniem odbiera Daria Rozmiarek świadectwo z wyróżnieniem odbiera Maria Duszczak świadectwo z wyróżnieniem odbiera Agnieszka Korpeta świadectwo z wyróżnieniem odbiera Danusia Sibilska
świadectwo z wyróżnieniem odbiera Agnieszka Wlazły świadectwo z wyróżnieniem odbiera Magda Zimniak świadectwo z wyróżnieniem odbiera Kajetan Tomczak Danusia Sibilska zajęła I miejsce w Polsce w konkursie Multitest
 
Uczniowie nagrodzeni w konkursach Uczniowie z najwyższą frekwencją  

KLASY PIERWSZE

klasa IA klasa IB klasa IC klasa ID
klasa IE świadectwo z wyróżnieniem odbiera Martyna Boguszyńska świadectwo z wyróżnieniem odbiera Kinga Jędrzejczak świadectwo z wyróżnieniem odbiera Marta Kaźmierczak
świadectwo z wyróżnieniem odbiera Kinga Michałowska świadectwo z wyróżnieniem odbiera Ewelina Toboła Uczniowie nagrodzeni w konkursach Uczniowie z najwyższą frekwencją