GIMNAZJALIŚCI NA KOLEJORZA!

 

 

5 października 2014 roku wzięliśmy udział w kolejnej odsłonie akcji „Gimnazjaliści na Kolejorza”. Tym razem wydarzenie współorganizowały także: SGB-Bank i Banki Spółdzielcze SGB, dzięki czemu mogliśmy wspierać Kolejorza nie płacąc ani złotówki za bilet.

Na mecz Lech Poznań – GKS Bełchatów wybraliśmy się grupą 53-osobową pod opieką nauczycielek: M. Wytrzyszczak, K. Fludry, D. Chmielewskiej, A. Paprockiej i M. Kowalskiej.

Wszyscy przygotowali się do kibicowania i zaopatrzyli w niebiesko-białe barwy: szalik, koszulkę z emblematami poznańskiej drużyny, specjalnie zrobiony transparent. Tym bardziej, że zamierzaliśmy wziąć udział w konkursie, który dodatkowo Lech Poznań nam zaproponował. Każda „ekipa” z danej szkoły miała za zadanie zrobić zdjęcie/a z wyprawy na Bułgarską. Miały być uwzględnione przygotowania do wyjazdu, przejazd na INEA Stadion i doping w trakcie meczu oraz powrót.

Z wyjazdu byliśmy zadowoleni, było głośno, kolorowo, dużo śmiechu, dużo bramek – Lech Poznań pokonał GKS Bełchatów 5:0! W znakomitych humorach wracaliśmy do domu.

Teraz musieliśmy tylko przygotować zdjęcie na konkurs i wysłać. Następnie na facebookowym profilu Lecha  została uruchomiona aplikacja, w której zdjęcia grup z różnych szkół zostały udostępnione i rozpoczęła się „walka” o tzw. lajki. My zdobyliśmy 1,123 głosy=lajki i tym samym uzyskaliśmy drugie miejsce. Jako nagrodę otrzymaliśmy vouchery na dowolne spotkanie w tej rundzie rozgrywek. Wybieramy się na mecz Lecha Poznań z Lechią Gdańsk i mimo, iż mecz zaplanowano dopiero na 13 grudnia, czyli pewnie będzie zimno - nas to nie przeraża! Dalej chcemy kibicować naszej poznańskiej drużynie!

 

M.W.

Powyżej - zdjęcie konkursowe, a poniżej
i na lewo - przygotowania konkursowe