Lech Poznań po raz kolejny...

Ponownie udaliśmy się na mecz naszej ulubionej drużyny Lecha Poznań! Tym razem w ramach nagrody za drugie miejsce w konkursie zorganizowanym przez poznańską drużynę otrzymaliśmy vouchery na dowolny mecz – wybraliśmy spotkanie Lecha Poznań z Lechią Gdańsk. Mieliśmy trochę kłopotów z zamówieniem biletów, ale się udało!  I pojechaliśmy dopingować naszą ukochaną drużynę w ostatnim meczu w tym roku kalendarzowym.

Na mecz Lech Poznań-Lechia Gdańsk wybraliśmy się grupą 21-osobową pod opieką nauczycielek: M. Wytrzyszczak, M. Kowalskiej i I. Walachowskiej. Wszyscy przygotowali się do kibicowania, tym bardziej, że dodatkowo premierę miał nowy transparent, który wcześniej przygotowaliśmy i wywiesiliśmy podczas meczu. Poza tym zapoznaliśmy się z nową przyśpiewką, którą po końcowym gwizdku nawet piłkarze śpiewali pod II Trybuną. Kibicom zaimponował Dawid Kownacki, który jako jedyny, oprócz sympatyków Kolejorza, znał słowa drugiej zwrotki.

Mimo, iż mecz rozegrano w połowie grudnia to nie było zimno – pogoda dopisała. Z wyjazdu wracaliśmy zadowoleni, było głośno, kolorowo, dużo śmiechu – Lech Poznań pokonał Lechię Gdańsk 1-0 po bramce Dariusza Formelii! A my? Nadal będziemy kibicować Kolejorzowi i czekamy na następne mecze!

Weronika Woźniak

M.W.