ZASTĘPSTWA  27.09.2017 r. (ŚRODA)

 

za  p. Przybył

Nr lekcji

Klasa

Sala

zastępstwo

 

2.

7c

 

15G

 

p. Juszczak

3.

6b

15G

p. W. Waligóra (BIB)

 

za p. J. Sobańską

Nr lekcji

klasa

Sala

zastępstwo

8.00 – 12.20

3a

Dziećmierowo

p. Sobczak

 

za p. Serwatkiewicz

Nr lekcji

Klasa

Sala

zastępstwo

2.

6c

40

p. Kluczyńska

4.

n.in. T.K.

-------

czytelnia

5.

6a

40

p.Bugajski za 4a

6.

7a

40

p. W. Waligóra(BIB)

 

za p. Matuszczak

Nr lekcji

Klasa

Sala

zastępstwo     

3.

 5 d gr 2

37

p. Kaleta za kl. 5c

4.

5d gr2

35

p. Siejak za kl. 4 b

5.

6c chł.

37

p. Kaleta

6.

6c chł.

37

zwolni p. Jakubowska

 

za p. Sekulę

Nr lekcji

Klasa

Sala

zastępstwo     

1.

2c gim

11

p. Młynarz  zamówi kl. godz. później  

2.

2b gim

11

p. Szymkowiak razem z gr. etyki

3.

4a

11

Wycieczka

4.

3b gim

15

p. W. Waligóra

5.

3c gim

10

 wycieczka

6.

n.in.M.P.

16

p. Zając za kl. 3c

7.

3a gim

11

zwolni p. Paprocka

 

za p. Borsut

Nr lekcji

Klasa

Sala

zastępstwo     

4.

4a

40

Wycieczka

 

za p. Sibilską

Nr lekcji

Klasa

Sala

zastępstwo     

3.

n.in. J.C.

-----

Wycieczka

4.

4b

33

Wycieczka

5.

4c

33

p. Nowicki za kl. 4b chł.

 

za p. Stratyńską

Nr lekcji

Klasa

Sala

zastępstwo     

1.

4a

31

p. Waśkowiak  zamówi godz. później

2.

n. in. J.C.

-----

wycieczka

3.

7d

9G

p. Waśkowiak  za kl. 4b

4.

5c

31

rajd rowerowy

5.

7c

31

p. Gorzelańczyk za kl. 5c

12.30 –13.30

Świetlica I - III

16

p. Ziółkowska za kl. 5c

 

13.30 – 14.30

Świetlica I - III

16

p. Waśkowiak za kl. 5c

 

14.30 – 16.00

Świetlica I - III

16

p. Dopierała

 

za p. Wagner

Nr lekcji

Klasa

Sala

zastępstwo     

1.

7b

8

p.  Chmielewska za kl. 3c gim.

2.

2d gim

8

p. Achtabowska  za kl. 5c

3.

2b

13

p. Ślęzak za kl. 3c

4.

7d

8

p. Paprocka za kl. 3c

 

za p. Fludrę

Nr lekcji

Klasa

Sala

zastępstwo     

1.

2d gim

9

p. Żurawska za kl. 3 c gim 

2.

3c gim

9

Wycieczka

3.

n.in. L.Z.

16

p. Piasecka za kl. 5c chł.

 

 

za p. Przybylską

Nr lekcji

Klasa

Sala

zastępstwo     

2.

4e

35

p. Ziółkowska