28.09.2017 czwartek

za  p. I. Przybył

lp

klasa

sala

zastępstwo

2

6A

15G

p. L. Jakubowska - muzyka zamiast 1 lekcji – klasa przychodzi na 8.50 – powiadomi p. I. Buszkiewicz

3

5D

15G

p. A. Szymkowiak – WdŻ zamiast 2 lekcji – klasa przychodzi na 9.45 – powiadomi p. K. Szczepaniak

 

28.09.2017 czwartek

za p. D. Przybylska

lp

klasa

sala

zastępstwo

2

4A

35

p. H. Borsut – j. polski zamiast 1 lekcji – klasa przychodzi na 8.50 – powiadomi p. H. Borsut

3

---

---

------------------

4

7C

8G

p. A. Szymkowiak – WdŻ zamiast 8 lekcji – klasa kończy lekcje o 13.25 – powiadomi p. M. Gorzelańczyk

5

7D

8G

p. A. Szymkowiak – WdŻ zamiast 1 lekcji – klasa przychodzi na 8.50 – powiadomi p. K. Szczepaniak

 

28.09.2017 czwartek

za p. J. Wagner

lp

klasa

sala

zastępstwo

1

3D

7G

Klasa zwolniona – przychodzi na 8.50 – powiadomi p. M. Sobkowiak-Niemier

2

7A

8G

p. D. Wawrzyniak - religia

3

---

--

---------------------

4

M. Wolski M.Politowicz

14G

p. D. Chmielewska – j.niemiecki (za klasę 3c)

5

A.Piętka

39

p. M. Gorzelańczyk

6

2A GW

8G

p. M. Wytrzyszczak WoS

7

7C

8G

Klasa zwolniona – kończy 13.25 – powiadomi p. M. Gorzelańczyk

8

Zaj. Wyr.

7G

Zajęcia odwołane - nie odbędą się

9

Zaj. Wyr.

8G

Zajęcia odwołane - nie odbędą się

 

28.09.2017 czwartek

za  p. K. Fludrę

lp

klasa

sala

zastępstwo

1

2D

9G

Klasa zwolniona - przychodzi na 9.45 – powiadomi p. M. Narożna

2

2A

7G

Klasa zwolniona - przychodzi na 9.45 – powiadomi p. M. Narożna

3

M. Wolski

14G

p. A. Paprocka – j.polski (za klasę 3c)

4

-----

-----

------------------

5

3A

9G

p. K. Waligóra - matematyka zamiast 8 lekcji - klasa kończy o 14.20 - powiadomi p. A. Paprocka

6

3C GW

9G

Klasa na wycieczce

7

M. Politowicz

14G

Uczeń zwolniony kończy 13.20

 

28.09.2017 czwartek

za p. A. Serwatkiewicz

lp

klasa

sala

zastępstwo

4

5A

40

p. H. Borsut – j. polski

5

5B GW

40

p. A. Juszczak – plastyka (za klasę 3c)

6

7A

40

p. D. Chmielewska

7

5B chł

22

Grupa zwolniona – kończy lekcje o 13.25 – powiadomi p. J. Kluczyńska

 

 28.09.2017 czwartek

za  p. D. Sekulę

lp

klasa

sala

zastępstwo

2

2D

2

Klasa zwolniona - przychodzi na 9.45 – powiadomi p. M. Narożna

 

28.09.2017 czwartek

za  p. R. Matuszczaka

lp

klasa

sala

zastępstwo

3

4A gr2

7G

p. J. Piasecka – cała klasa w Sali 7G

4

4B gr1

11G

p. S. Siejak – cała klasa w Sali 11G

5

K. Gatny

37

p. E. Kaleta – j. angielski

6

---

--

-------------------

7

4E gr2

43

p. S. Siejak – j. angielski (za klasę 3c)

 

28.09.2017 czwartek

za p. J. Sobańską

lp

klasa

sala

zastępstwo

8.00 – 12.20

3a

Dziećmierowo

p. M. Sobczak

 

28.09.2017 czwartek

za  p. M. Serediuk

lp

klasa

sala

zastępstwo

Cały dzięń

   

p. R. Śniecińska

 

28.09.2017 czwartek

za p. M. Dzielińskiego

lp

klasa

sala

zastępstwo

1

7A

43

p. J. Mrugalska - doradztwo zawodowe

2

7B

43

p. J. Mrugalska - doradztwo zawodowe

3

---

--

---------------------

4

7D

43

p. J. Mrugalska - doradztwo zawodowe

5

4E GW

43

p. A. Młynarz

6

4E

43

p. H. Borsut - j. polski