Aktualności sportowe

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

 

MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE DZIEWCZĄT

BARANOWO  30.10.2017.

 

POWIAT POZNAŃSKI W KATEGORI DZIEWCZĄT REPREZENTOWAŁY SZKOŁY:

PACZKOWO, CZERLEJNO, KÓRNIK, STĘSZEW, LUBOŃ, KLESZCZEWO, BARANOWO.

DRUŻYNĘ Z KÓRNIKA REPREZENTOWAŁY:

WERONIKA MATUSZEWSKA  2002

MIRELLA ROZMIAREK  2003

KINGA BANECKA  2003

 

MECZE ROZGRYWANE BYŁY W DWÓCH GRUPACH I DZIEWCZĘTA OSTATECZNIE ZAJĘŁY 3 MIEJSCE UZYSKUJĄC AWANS DO MISTRZOSTW REJONU.

 

WYNIKI MECZÓW:

KÓRNIK – BARANOWO  0 : 5

KÓRNIK – STĘSZEW  4 : 1

KÓRNIK – CZERLEJNO  5 : 0

KÓRNIK – KLESZCZEWO  0 : 3

KÓRNIK – LUBOŃ  3 : 0

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU

KOZIEGŁOWY  27.10.2017.

  

DRUŻYNA DZIEWCZĄT:

MISIAK NADIA  2004  34:11

SZEKIEŁDA AGNIESZKA  2004  44:68

KAPITAN KAROLINA  2003  32:48

STRYKOWSKA PATRYCJA  2004  39:26

KACZMAREK KINGA  2002  35:13

KAPITAN BEATA  2004  41:30

RYŚ WIKTORIA  2003  37:51

JASKUŁA LAURA  2003  REZ

ANDRZEJCZAK MARTYNA  2004  34:02

 

 

DZIEWCZĘTA OSTATECZNIE ZAJĘŁY 3 MIEJSCE

 

DRUŻYNA CHŁOPCÓW:

SUSZKA JACEK  2004  30:32

ŁĄCZYŃSKI JAKUB  2004  38:51

ROZMIAREK GRZEGORZ  2004  43:46

OSETEK STASIU  2003  33:04

MADEJCZYK JAKUB  2004  32:85

PACZKOWSKI MICHAŁ  2003  38:92

BARTKOWIAK BARTOSZ  2004 43:46

RATUSZNY GRZEGORZ  2003  45:22

 

CHŁOPCY NIESTETY STARTOWALI PK (POZA KONKURSEM) PONIEWAŻ NIEKTÓRZY NIE MIELI PIECZĄTKI SZKOŁY PRZEDŁUŻAJĄCEJ WAŻNOŚĆ LEGITYMACJI !!!

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

TARNOWO PODGÓRNE  26.10.2017

 

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

KACPER JAKUBIAK  2002  BR

ADRAIA STASZAK  2002

TYMEK GABSKI  2002

KAMIL STEMPNIAK  2002

DAREK GANDECKI  2002

ADAM STANKIEWICZ  2004

ADRIAN BLADOCHA  2002

 

 

CHŁOPCY RYWALIZOWALI Z DRUŻYNAMI Z TARNOWA PODGÓRNEGO, ROKIETNICY I KOZIEGŁÓW.

OSTATECZNIE ZAJĘLI 2 MIEJSCE, ALE NIEWIELE BRAKOWAŁO  BY BYLI W FINALE.

 

WYNIKI MECZÓW:

KÓRNIK – ROKIETNICA  2 : 3 (BLADOCHA, GABSKI)

KÓRNIK – TARNOWO PODGÓRNE  1 : 1 (STASZAK)

KÓRNIK – KOZIEGŁOWY  4 : 0 (GABSKI 3, STASZAK)

 

1 M-CE TARNOWO PODGÓRNE

2 M-CE KÓRNIK

3 M-CE KOZIEGŁOWY

4 M-CE ROKIETNICA

 

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W UNIHOKEJU

KAMIONKI  25.10.2017.

 

DRUŻYNA DZIEWCZĄT

SYLWIA RUMIŃSKA  2003

AGNIESZKA WIŚNIEWSKA  2003

KINGA BANECKA  2003

DOMINIKA FRĄCKOWIAK  2002

PATRYCJA BARTKOWIAK 2003  BR

AGATA RADZIEJEWSKA  2002

NATALIA SZNURA  2003

OLA TOBOŁA  2002

 

DZIEWCZĘTA POKONAŁY DRUŻYNY Z KAMIONEK I RADZEWA I ZDOBYŁY 1 MIEJSCE UZYSKUJĄC AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU

 

WYNIKI MECZÓW:

KÓRNIK – KAMIONKI  10 : 0 (5:0) RUMIŃSKA 7, BANECKA 2, SZNURA 1

KÓRNIK – RADZEWO  6 : 1 (5:0) RUMIŃSKA 4, BANECKA 2

1 M-CE KÓRNIK

2 M-CE RADZEWO

3 M-CE KAMIONKI

KRÓLEM STRZELCÓW ZOSTAŁA SYLWIA RUMIŃSKA ZDOBYWAJĄC  11 BRAMEK

 

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

MICHAŁ PACZKOWSKI  2003

FILIP MŁYNARCZAK  2002

ADRIAN BLADOCHA  2002

MIKOŁAJ GULCZYŃSKI  2002

KAMIL STEMPNIAK  2002

WOJTEK RADZIEJEWSKI  2002 BR

DAREK GANDECKI  2002

 

 

CHŁOPCY RÓWNIEŻ POKONALI DRUŻYNY Z RADZEWA I KAMIONEK ZDOBYWAJĄC 1 MIEJSCE
I UZYSKUJĄC AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU

 

WYNIKI MECZÓW:

KÓRNIK – KAMIONKI  1 : 0 (0:0) STEMPNIAK

KÓRNIK – RADZEWO  2 : 1 (1:0) STEMPNIAK, MŁYNARCZYK

1 M-CE  KÓRNIK

2 M-CE  RADZEWO

3 M-CE KAMIONKI

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW

KÓRNIK  23.10.2017.

 

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

KACPER JAKUBIAK  2002  BR

ADRIAN STASZAK  2002

TYMEK GABSKI  2002

KAMIL STEMPNIAK  2002

ADRIAN BLADOCHA  2002

ADAM STANKIEWICZ  2004

DAREK GANDECKI  2002

 

 

CHŁOPCY GRALI MECZE SYSTEMEM „KAŻDY Z KAŻDYM” Z DRUŻYNAMI Z ROBAKOWA, KAMIONEK, SZCZODRZYKOWA. WYGRYWAJĄC WSZYSTKIE MECZE ZAJĘLI 1 MIEJSCE I UZYSKALI AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU.

 

WYNIKI MECZÓW:

KÓRNIK – SZCZODRZYKOWO  1 : 0  (A. STASZAK)

KÓRNIK – ROBAKOWO  3 : 1  (T. GABSKI-2, A. BLADOCHA)

KÓRNIK – KAMIONKI  1 : 0  (T. GABSKI)

 

1 M-CE  KÓRNIK

2 M-CE  KAMIONKI

3 M-CE  SZCZODRZYKOWO

4 M-CE  ROBAKOWO

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE

RADZEWO  19.10.2017

 

DRUŻYNA DZIEWCZĄT:

WERONIKA MATUSZEWSKA  2002

MIRELLA ROZMIAREK  2003

KINGA BANECKA  2003

 

DZIEWCZĘTA POKONAŁY CZTERY DRUŻYNY ZDOBYWAJĄC 1 MIEJSCE I AWANS DO MISTRZOSTW POWIATOWYCH.

1 M-CE  KÓRNIK

2 M-CE  RADZEWO

3 M-CE  KAMIONKI

4 M-CE  SZCZODRZYKOWO

5 M-CE  ROBAKOWO

 

DRUŻYNA CHŁOPCÓW:

KAMIL STEMPNIAK  2002

DAREK GANDECKI  2002

 

CHŁOPCY W STARCIU Z DRUŻYNAMI Z ROBAKOWA, KAMIONEK I RADZEWA UPLASOWALI SIĘ NA 2 MIEJSCU.

1 M-CE  ROBAKOWO

2 M-CE  KÓRNIK

3 M-CE  KAMIONKI

4 M-CE  RADZEWO

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GMINY W SZACHACH

KÓRNIK  11.10.2017.

 

DRUŻYNA Z KÓRNIKA W SKŁADZIE:

MIRELLA ROZMIAREK  2003

WOJTEK KUJAWA  2003

MAGDA SUŁKOWSKA  2003

FILIP HAREMSKI  2004

 

ZAWODNICY RYWALIZOWALI Z DRUŻYNAMI Z ROBAKOWA, SZCZODRZYKOWA, BNINA, RADZEWA I KAMIONEK. OSTATECZNIE KÓRNIK ZAJĄŁ 3 MIEJSCE

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

ROBAKOWO  05.10.2017.

 

W ZAWODACH WYSTARTOWAŁY DWIE ZAWODNICZKI Z KÓRNIKA: MIRELLA ROZMIAREK I SYLWIA RUMIŃSKA (OBIE Z ROCZNIKA 2003). DZIEWCZĘTA ROZEGRAŁY MECZE Z ZAWODNICZKAMI Z RADZEWA, KAMIONEK I SZCZODRZYKOWA
I OSTATECZNIE ZAJĘŁY 2 MIEJSCE.

 

WYNIKI MECZÓW:

KÓRNIK – SZCZODRZYKOWO  3 : 2

KÓRNIK – KAMIONKI  3 : 0

KÓRNIK – RADZEWO  2 : 3

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

KÓRNIK 29.09.2017.

 

 

SZTAFETA DZIEWCZĄT

AGNIESZKA SZEKIEŁDA  2004

BARBARA GORZAŁCZANY  2004

EMILIA GUZIANA  2004

SYLWIA RUMIŃSKA  2003

BEATA KAPITAN  2004

KASIA MIGDALSKA  2003

MARTYNA ANDRZEJCZAK  2004

SANDRA LEJMAN  2003

ALEKSANDRA SZMAJDZIŃSKA  2004

KAROLINA KAPITAN  2003

JULIA SZPAK  2004

OLA TOBOŁA  2002

 

SZTAFETA DZIEWCZĄT ZAJĘŁA 5 MIEJSCE

 

SZTAFETA CHŁOPCÓW

JACEK SUSZKA  2004

ADRIAN RATAJ  2003

ADAM STANKIEWICZ  2004

ADRIAN STASZAK  2002

GRZEGORZ ROZMIAREK  2004

MIŁOSZ NAWROCKI  2002

JAKUB MADEJCZYK  2004

MAKS CIECZKA  2002

MATEUSZ BĘDKOWSKI  2003

ADRIAN BLADOCHA  2002

 

SZTAFETA CHŁOPCOW ZAJĘŁA 7 MIEJSCE

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

TRIATHLON SIERPIEŃ 2017


Pod tym linkiem możliwość bezpłatnego zapisu dzieci z waszej szkoły:
https://plus-timing.pl/zgloszenia/triathlon-kornik-dzieci-2017-szkoly

Mamy w szkołach podstawowych i gimnazjach kategorie: P1 klasy 1-3  P2 klasy 4-6, P3 klasa 7 oraz 1 i 2 Gimnazjum

K1 - 2014-2017 (dystans ok 50 m rower, 50 m bieg)
K2 - 2011-2013 (dystans ok 100 m rower, 100 m bieg)
P1 - 2008-2010 (dystans ok. 100 m bieg, 400 m rower, 250 m bieg)
P2 - 2005-2007 (dystans ok 200  m bieg, 800 m rower, 250 m bieg
P3 - 2002-2004 (dystans ok 400 m bieg, 1600 m rower, 250 m bieg)

Zawody odbędą się w Niedzielę 13.08.2017 o godzinie 9:00 lub 12:00 w zależności od finalnego harmonogramu zawodów

Pod tym linkiem możliwość zapisania dzieci do wolontariatu.

https://goo.gl/forms/Pbun6A1LnNx6h5h43

Szczegóły dotyczące wolontariatu będą wysyłane mailem do dzieci oraz będziemy z nimi kontaktować się telefonicznie oraz na spotkaniu na początku sierpnia.
 

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

POWIATOWE IGRZYSKA W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

„MEMORIAŁ BRONISŁAWA SZWARCA”

POZNAŃ 25.04.2017.

 

WYNIKI DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW:

1.       GIMNAZJUM NR 2 LUBOŃ  1065 PKT

2.       ZS PUSZCZYKOWO  1015 PKT

3.       GIMNAZJUM TARNOWO PODGÓRNE  974 PKT

4.       GIMNAZJUM KÓRNIK  906 PKT

KAMIL SADOWSKI  2001 07:05,3  188pkt

 6m

KASPER WITKOWSKI  2001  08:38,9  129pkt

65m

GRACJAN KUNCEWICZ  2001  07:36,4  170pkt  24m

KACPER FLUDRA  2001  08:42,6  127pkt

67m

WIKTOR GICZELA 2001  07:38,3  168 pkt

 26m

ROMAN KAPUSTA  2001  08:44,1  124pkt

70m

 

STARTOWAŁO 18 GIMNAZJÓW, 183 ZAWODNIKÓW W POWIECIE

WYNIKI INDYWIDUALNE:

BIEG 2000M POWIAT+MIASTO POZNAŃ. STARTOWAŁO 220 ZAWODNIKÓW

KAMIL SADOWSKI  11m/220

KASPER WITKOWSKI  150m/220

GRACJAN KUNCEWICZ  45m/220

KACPER FLUDRA  156m/220

WIKTOR GICZELA  48m/220

ROMAN KAPUSTA  161m/220

 

WYNIKI DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT:

1.       GIMNAZJUM NR 1 MOSINA  1111PKT

2.       ZS PUSZCZYKOWO  1097 PKT

3.       GIMNAZJUM TARNOWO PODGÓRNE  983 PKT

4.       GIMNAZJUM NR 2 LUBOŃ  958 PKT

5.       GIMNAZJUM KÓRNIK  928 PKT

JAGODA TOMCZAK  2001  8:58,9  174pkt

20m

ELIZA CIEŚLEWICZ  2001  9:57,8  146pkt

48m

SYLWIA RUMIŃSKA  2003  9:10,9  162pkt

32m

OLA MENDEL  2001  10:16,5  142pkt

52m

WERONIKA PIASECKA  2003  9:26,5  157pkt

37m

Pk KAPITAN KAROLINA  2003  9:46,8  142pkt

44m

OLA TOBOŁA  2002  9:55,7  147pkt

47m

 

 

STARTOWAŁO 19 GIMNAZJÓW, 168 ZAWODNICZEK W POWIECIE

WYNIKI INDYWIDUALNE:

BIEG 2000M POWIAT+MIASTO POZNAŃ. STARTOWAŁY 194 ZAWODNICZKI

JAGODA TOMCZAK  33m/194

OLA TOBOŁA  90m/194

SYLWIA RUMIŃSKA  49m/194

ELIZA CIEŚLEWICZ  93m/194

WERONIKA PIASECKA  62m/194

OLA MENDEL  120m/194

KAROLINA KAPITAN  81m/194

 

 

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

POBIEDZISKA  11.04.2017.

 

NASI PIŁKARZE ROZEGRALI MECZE Z  BUKIEM, SKÓRZEWEM, ZALASEWEM I Z GOSPODARZEM ZAWODÓW: POBIEDZISKAMI

 

DRUŻYNA Z KÓRNIKA W SKŁADZIE:

JAN GRZEMBOWSKI  2001

KASPER WITKOWSKI  2001

WIKTOR GICZELA  2001

KACPER FLUDRA  2001  BR

RAFAŁ ROZMIAREK  2001

TYMEK GABSKI  2002

KAMIL SADOWSKI  2001

ADRIAN BLADOCHA  2002

HUBERT KUBERACKI  2001

DARIUSZ GANDECKI  2002

 

 

WYNIKI MECZÓW:

 

KÓRNIK – BUK  2:2  TYMEK GABSKI, WIKTOR GICZELA

 

KÓRNIK – SKÓRZEWO  1:2  RAFAŁ ROZMIAREK

 

KÓRNIK – POBIEDZISKA  1:1  TYMEK GABSKI

 

KÓRNIK – ZALASEWO  3:1  RAFAŁ ROZMIAREK, WIKTOR GICZELA 2

 

OSTATECZNIE NASZA DRUŻYNA ZAJĘŁA III MIEJSCE

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

KÓRNIK 03.04.2017.

 

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

WIKTOR GICZELA  2001

KACPER FLUDRA  2001  BR

RAFAŁ ROZMIAREK  2001

TYMEK GABSKI  2002

HUBERT KUBERACKI  2001

ADRIAN BLADOCHA  2002

KRZYSZTOF DUBERT  2001

DARIUSZ GANDECKI  2002

KAMIL SADOWSKI  2001

 

 

DRUŻYNA Z KÓRNIKA POKONAŁA DRUŻYNĘ Z ROBAKOWA 6:0 I UZYSKAŁA AWANS DO MISTRZOSTW PÓŁFINAŁOWYCH

 

BRAMKI DLA KÓRNIKA ZDOBYLI:

HUBERT KUBERACKI 2, TYMEK GABSKI 2, WIKTOR GICZELA 1, RAFAŁ ROZMIAREK 1

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

10.03.2017.  SWARZĘDZ

  

DRUŻYNA DZIEWCZĄT

JAGODA TOMCZAK  2001

KINGA KACZMAREK  2002

MARTYNA PIASECKA  2001

AGATA RADZIEJEWSKA  2002

ALEKSANDRA MENDEL  2001

WERONIKA PIASECKA  2003

KASIA KARAŚ  2001

SYLWIA RUMIŃSKA  2003

ALEKSANDRA TOBOŁA  2002

MIRELLA ROZMIAREK  2003

 

 DZIEWCZĘTA ROZEGRAŁY MECZE Z DOPIEWEM I SWARZĘDZEM I OSTATECZNIE UPLASOWAŁY SIĘ NA III MIEJSCU Z BRĄZOWYMI MEDALAMI.

GRATULACJE!!!

 

WYNIKI MECZÓW:

DOPIEWO – KÓRNIK  27:8

SWARZĘDZ – KÓRNIK  15:8

 

KOSZE DLA KÓRNIKA ZDOBYŁY:

JAGODA TOMCZAK 11, MARTYNA PIASECKA  3, OLA TOBOŁA 2

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

07.03.2017.    TARNOWO PODGÓRNE

  

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

ROMAN KAPUSTA  2001

JAN SUSZCZYŃSKI  2001

PAWEŁ BORYSIEWICZ  2001

WIKTOR GICZELA  2001

KASPER WITKOWSKI  2001

MACIEJ GĄSKA  2001

HUBERT KUBERACKI  2001

ŁUKASZ NOWAK  2001

RAFAŁ ROZMIAREK  2001

TYMEK GABSKI  2002

 

NASI CHŁOPCY ZAJĘLI III MIEJSCE I WRÓCILI Z BRĄZOWYMI MEDALAMI!!!

GRATULACJE!!!

 

WYNIKI MECZÓW:

 

LUBOŃ – KÓRNIK  31:13

TARNOWO PODGÓRNE – KÓRNIK  57:6

 

KOSZE DLA KÓRNIKA ZDOBYLI:

 

ROMAN KAPUSTA 6, PAWEŁ BORYSIEWICZ 5, KASPER WITKOWSKI 4, HUBERT KUBERACKI 2, JAN SUSZCZYŃSKI 2

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

03.03.2017.  SWARZĘDZ

  

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

ROMAN KAPUSTA  2001

WIKTOR GICZELA  2001

PAWEŁ BORYSIEWICZ  2001

JAN SUSZCZYŃSKI  2001

HUBERT KUBERACKI  2001

KASPER WITKOWSKI  2001

RAFAŁ ROZMIAREK  2001

TYMEK GABSKI  2002

MACIEJ GĄSKA  2001

 

 

 WYNIKI MECZÓW:

 

KÓRNIK – SWARZĘDZ  20:4

KÓRNIK – DOPIEWO  21:23

KÓRNIK – BIEDRUSKO  26:7

 

NASI CHŁOPCY POKONALI RYWALI WE WSZYSTKICH MECZACH I ZAJĘLI I MIEJSCE, TYM SAMY UZYSKALI AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU.

GRATULACJE!!!

 KOSZE DLA KÓRNIKA ZDOBYLI:

 

ROMAN KAPUSTA 15, PAWEŁ BORYSIEWICZ 12, HUBERT KUBERACKI 12, TYMEK GABSKI 8, RAFAŁ ROZMIAREK 7, KASPER WITKOWSKI 5, JAN SUSZCZYŃSKI 4, WIKTOR GICZELA 3, MACIEJ GĄSKA 1

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

KOMORNIKI  02.03.2017.

  

DRUŻYNA DZIEWCZĄT:

MARTYNA PIASECKA  2001

SYLWIA RUMIŃSKA  2003

JAGODA TOMCZAK  2001

WERONIKA PIASECKA  2003

KASIA KARAŚ  2001

MIRELLA ROZMIAREK  2003

OLA MENDEL  2001

AGATA RADZIEJEWSKA  2002

OLA TOBOŁA  2002

 

 

DZIEWCZĘTA SPISAŁY SIĘ ZNAKOMICIE POKONUJĄC RYWALKI Z MOSINY, KOMORNIK I TARNOWA PODGÓRNEGO, UZYSKUJĄC TYM SAMYM AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU. GRATULACJE!!!

 

WYNIKI MECZÓW:

KÓRNIK – MOSINA  14:10

KÓRNIK – KOMORNIKI  14:2

KÓRNIK – TARNOWO PODGÓRNE  8:0

 

KOSZE DLA KÓRNIKA ZDOBYŁY:

JAGODA TOMCZAK 15  SYLWIA RUMIŃSKA 8  OLA MENDEL 7  MARTYNA PIASECKA 6

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

23.02.2017.  BUK

  

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

NORBERT TYRAŃSKI  2001

KACPER FLUDRA  2001

JAKUB URBANIAK  2001

ROMAN KAPUSTA  2001

JAN SUSZCZYŃSKI  2001

HUBERT KUBERACKI  2001

KASPER WITKOWSKI  2001

PAWEŁ BORYSIEWICZ  2001

WIKTOR GICZELA  2001

TYMEK GABSKI  2002

KAMIL SADOWKI  2001

KAMIL STEMPNIAK  2002

JAN GRZEMBOWSKI  2001

 

  

W ZAWODACH STARTOWAŁO 5 DRUŻYN. NASZE GIMNAZJUM ZAJĘŁO V MIEJSCE.

  

WYNIKI MECZÓW:

 

SUCHY LAS – KÓRNIK  9:3

TARNOWO PODGÓRNE – KÓRNIK  7:3

KÓRNIK – MUROWANA GOŚLINA  4:4

BUK – KÓRNIK  7:3

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

KLESZCZEWO  22.02.2017.

 

DRUŻYNA DZIEWCZĄT:

JAGODA TOMCZAK  2001

CELESTYNA SIEJAK  2002

MARTYNA PIASECKA  2001

WERONIKA PIASECKA  2003

KASIA KARAŚ  2001

SYLWIA RUMIŃSKA  2003

OLA MENDEL  2001

KINGA BANECKA  2003

MARTYNA NOWACZYK 2001

NATALIA SZNURA  2003

OLA TOBOŁA  2002

PATRYCJA BARTKOWIAK  2003 BR

AGNIESZKA WIŚNIEWSKA  2003 BR

 

DZIEWCZĘTA OSTATECZNIE ZAJĘŁY III MIEJSCE. GRA BYŁA BARDZO WYRÓWNANA I TYLKO JEDNYM PUNKTEM PRZEGRAŁY O II MIEJSCE. NIESTETY AWANS  DO POWIATU UZYSKAŁA TYLKO JEDNA DRUŻYNA, W TYM PRZYPADKU KLESZCZEWO. BRAWA DLA BRAMKARKI PATRYCJI BARTKOWIAK, KTÓRA BARDZO DZIELNIE SIĘ SPISAŁA I WYBRONIŁA WIELE TRUDNYCH BRAMEK.

 

WYNIKI MECZÓW:

KÓRNIK – KLESZCZEWO  6:9

KÓRNIK – PECNA  4:3

KÓRNIK – MUROWANA GOŚLINA  8:8

 

BRAMKI DLA KÓRNIKA ZDOBYŁY:

JAGODA TOMCZAK 7  KASIA KARAŚ 3  OLA TOBOŁA 3  SYLWIA RUMIŃSKA 3  WERONIKA PIASECKA 2

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

KÓRNIK  20.02.2017

  

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

NORBERT TYRAŃSKI  2001

KACPER FLUDRA  2001  BR

JAN GRZEMBOWSKI  2001

KAMIL SADOWSKI  2001

JAKUB URBANIAK  2001

ROMAN KAPUSTA  2001

JAN SUSZCZYŃSKI  2001

HUBERT KUBERACKI  2001

KASPER WITKOWSKI  2001

TYMEK GABSKI  2002

WIKTOR GICZELA  2001

KAMIL STEMPNIAK  2002

PAWEŁ BORYSIEWICZ  2001

 

 

CHŁOPCY Z NASZEGO GIMNAZJUM POKONALI RYWALI Z ROBAKOWA 17:6 I UZYSKALI AWANS DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POWIATU

 

BRAMKI DLA KÓRNIKA ZDOBYLI:

PAWEŁ BORYSIEWICZ 6  TYMEK GABSKI 5  ROMAN KAPUSTA  4  KAMIL SADOWSKI 1  WIKTOR GICZELA1

 

 

DZIEWCZĘTA UZYSKAŁY AWANS DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POWIATU BEZ ROZEGRANIA GMINY

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

MOSINA  17.02 2017.

 

 

DRUŻYNA CHŁOPCÓW ZAJĘŁA IX MIEJSCE. DRUŻYN BYŁO 13. GRA TOCZYŁA SIĘ SYSTEMEM BRAZYLIJSKIM

 

SKŁAD DRUŻYNY:

PAWEŁ BORYSIEWICZ  2001

WIKTOR GICZELA  2001

ROMAN KAPUSTA  2001

ADRIAN STASZAK  002

KACPER FLUDRA  2001

TYMEK GABSKI  2002

HUBERT KUBERACKI  2001

KAMIL STEMPNIAK  2002

KASPER WITKOWSKI  2001

ADRIAN BLADOCHA  2002

JAN GRZEMBOWSKI  2001

 

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ

KÓRNIK  26.01.2017.

   

DRUŻYNA DZIEWCZĄT

JAGODA TOMCZAK  2001

MAŁGOSIA WOJTKOWIAK  2002

MARTYNA PIASECKA  2001

IWONA CZECHAK  2002

OLA STANKIEWICZ  2001

SYLWIA RUMIŃSKA  2003

CELESTYNA SIEJAK  2002

WERONIKA PIASECKA  2003

KINGA KACZMAREK  2002

MAGDA SUŁKOWSKA  2003

KASIA KORNAŚ  2002

KINGA BANECKA  2003

MARTYNA JAKUBOWSKA  2002

NATALIA SZNURA  2003

 

DZIEWCZĘTA PRZEGRAŁY MECZ Z DRUŻYNĄ Z ROBAKOWA 0 : 3 (21:25, 21:25, 22:25)

 

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

PAWEŁ BORYSIEWICZ  2001

KAMIL SADOWSKI  2001

ROMAN KAPUSTA  2001

HUBERT KUBERACKI  2001

KACPER FLUDRA  2001

KASPER WITKOWSKI  2001

JAN GRZEMBOWSKI  2001

TYMEK GABSKI  2002

RAFAŁ ROZMIAREK  2001

ADRIAN STASZAK  2002

WIKTOR KOŚCIELSKI  2001

KAMIL TYLIŃSKI  2003

JAN SUSZCZYŃSKI  2001

DOMINIK CZECHAK  2003

 

CHŁOPCY POKONALI DRUŻYNĘ Z ROBAKOWA 3 : 0 (28:26, 25:19, 25:22) I UZYSKALI AWANS
 DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POWIATU

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

KÓRNIK  19.12.2016.

 

DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY ROZEGRAŁY MECZE NA POZIOMIE GMINY W PILKĘ KOSZYKOWĄ. RYWALAMI BYŁY DRUŻYNY Z ROBAKOWA. ZARÓWNO DRUŻYNA DZIEWCZĄT JAK I CHŁOPCÓW Z NASZEGO GIMNAZJUM POKONAŁY DRUŻYNY Z ROBAKOWA I UZYSKAŁY AWANS DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POWIATU.

DRUŻYNĘ DZIEWCZĄT REPREZENTOWAŁY:

JAGODA TOMCZAK  2001

AGATA RADZIEJEWSKA  2002

MARTYNA PIASECKA  2001

WIKTORIA BARANOWSKA  2002

ALEKSANDRA MENDEL  2001

SYLWIA RUMIŃSKA  2003

KASIA KARAŚ  2001

WERONIKA PIASECKA  2003

KINGA KACZMAREK 2002

MIRELLA ROZMIAREK  2003

 

WYNIK KOŃCOWY:

KÓRNIK - ROBAKOWO  32 : 20

KOSZE DLA KÓRNIKA ZDOBYŁY:

JAGODA TOMCZAK 10, MARTYNA PIASECKA 10, ALEKSANDRA MENDEL 4, WERONIKA PIASECKA 4, MIRELLA ROZMIAREK 2, WIKTORIA BARANOWSKA 2

DRUŻYNĘ CHŁOPCÓW REPREZENTOWALI:

PAWEŁ BORYSIEWICZ  2001

KASPER WITKOWSKI  2001

ROMAN KAPUSTA  2001

JAN GRZEMBOWSKI  2001

JAN SUSZCZYŃSKI  2001

WIKTOR GICZELA  2001

ŁUKASZ NOWAK  2001

ADRIAN STASZAK  2002

MACIEJ GĄSKA  2001

 

 

WYNIK KOŃCOWY:

KÓRNIK – ROBAKOWO  35 : 20

KOSZE DLA KÓRNIKA ZDOBYLI:

PAWEŁ BORYSIEWICZ 11, ROMAN KAPUSTA 6, KASPER WITKOWSKI 6, JAN SUSZCZYŃSKI 4, MACIEJ GĄSKA 4, WIKTOR GICZELA 4

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA REJONU W BADMINTONIE DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

NOWY TOMYŚL  24.11.2016.

 

DZIEWCZĘTA W SKŁADZIE:  WERONIKA MATUSZEWSKA, MIRELLA ROZMIAREK I KINGA BANECKA WYWALCZYŁY W TURNIEJU BRĄZOWY MEDAL!

WYNIKI MECZÓW:

KÓRNIK – LWÓWEK  3 : 2

KÓRNIK – NOWY TOMYŚL  1 : 3

KÓRNIK – KLESZCZEWO  1 : 3

CHŁOPCY W SKŁADZIE: KAMIL STEMPNIAK I MICHAŁ NAJEWSKI UPLASOWALI SIĘ NA IV POZYCJI. JEDNA LOTKA DZIELIŁA ICH OD BRĄZOWEGO MEDALU!

WYNIKI MECZÓW:

KÓRNIK – NOWY TOMYŚL  0 : 3

KÓRNIK – BARANOWO  0 : 3

KÓRNIK – LWÓWEK  2 : 3

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA REJONU W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

NIECHANOWO  10.11.2016.

 

DO MISTRZOSTW REJONOWYCH ZAKWALIFIKOWAŁA SIĘ NASZA DRUŻYNA DZIEWCZĄT W SKŁADZIE: SYLWIA RUMIŃSKA I MIRELLA ROZMIAREK. DZIEWCZĘTA ZAJĘŁY OSTATECZNIE MIEJSCA VII-VIII.

WYNIKI MECZÓW W GRUPIE:

TRZEMESZNO – KÓRNIK  3 : 0

KOLACZKOWO – KÓRNIK  3 : 1

PIĘCZKOWO – KÓRNIK  3 : 1

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

BARANOWO  08.11.2016.

 

W ZAWODACH STARTOWAŁY CZTERY DRUŻYNY: KÓRNIK, BARANOWO, GUŁTOWY I SKÓRZEWO. NASZE ZAWODNICZKI PO ZACIĘTEJ WALCE ZAJĘŁY III MIEJSCE I WRÓCIŁY Z BRĄZOWYMI MEDALAMI.

DRUŻYNĘ REPREZENTOWAŁY:

KINGA BANECKA  2003

DOMINIKA FRĄCKOWIAK  2002

PATRYCJA BARTKOWIAK  2003  BR.

AGATA RADZIEJEWSKA  2002

MIRELLA ROZMIAREK  2003

WERONIKA MATUSZEWSKA  2002

SYLWIA RUMINSKA  2003

OLA TOBOŁA  2002

NATALIA SZNURA  2003

JAGNA LASEK  2002

AGNIESZKA WIŚNIEWSKA  2003

JAGODA TOMCZAK  2001

 

WYNIKI MECZÓW:

KÓRNIK – BARANOWO  3:5 (RUMIŃSKA 2, ROZMIAREK 1)

GUŁTOWY – KÓRNIK  2:1 (RUMIŃSKA 1)

KÓRNIK – SKÓRZEWO  5:2 (RUMIŃSKA 2, ROZMIAREK 2, BANECKA 1)
 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

 

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW

POBIEDZISKA  04.11.2016.

 

W ZAWODACH STARTOWAŁY CZTERY DRUŻYNY: PUSZCZYKOWO, KÓRNIK, BOLECHOWO, POBIEDZISKA. CHŁOPCY Z NASZEJ DRUŻYNY OSTATECZNIE ZAJĘLI II MIEJSCE . NIESTETY AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU UZYSKAŁA TYLKO DRUŻYNA Z PIERWSZEGO MIEJSCA (POBIEDZISKA).

NASZĄ DRUŻYNĘ REPREZENTOWALI:

WOJTEK BAZUŁKA  2001

KASPER WITKOWSKI  2001

KRZYSZTOF DUBERT  2001

NORBERT TYRAŃSKI  2001  BRAM.

KACPER FLUDRA  2001  BRAM.

PAWEŁ BORYSIEWICZ  2001

JAN GRZEMBOWSKI  2001

TYMEK GABSKI  2002

RAFAŁ ROZMIAREK  2001

DAREK GANDECKI  2002


WYNIKI MECZÓW:

KÓRNIK – PUSZCZYKOWO  3:1

POBIEDZISKA – KÓRNIK  4:1

KÓRNIK – BOLECHOWO  9:1

BRAMKI DLA KÓRNIKA STRZELILI:

TYMEK GABSKI 4, KRZYSZTOF DUBERT 2, DAREK GANDECKI 2, PAWEŁ BORYSIEWICZ 1, KASPER WITKOWSKI 1,
WOJTEK BAZUŁKA 1, JAN GRZEMBOWSKI 1

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W BADMINTONIE DRUŻYNOWYM CHŁOPCÓW

BARANOWO  03.11.2016.

 

KÓRNICKĄ SZKOŁĘ NA ZAWODACH POWIATOWYCH REPREZENTOWALI: KAMIL STEMPNIAK I MICHAŁ  NAJEWSKI. CHŁOPCY ZAJĘLI III MIEJSCE I WRÓCILI Z BRĄZOWYMI MEDALAMI.

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETACH PŁYWACKICH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

KÓRNIK  02.11.2016.

 

W ZAWODACH WZIĘŁO UDZIAŁ 11 SZTAFET DZIEWCZĄT I 13 SZTAFET CHŁOPCÓW.

DZIEWCZĘTA Z NASZEGO GIMNAZJUM ZAJĘŁY VII MIEJSCE A CHŁOPCY VIII MIEJSCE.

DRUŻYNĘ DZIEWCZĄT REPREZENTOWAŁY:

LAURA JASKUŁA  2003

RÓŻA ISZKUŁO  2003

JULIA MATUSZEWSKA  2003

KINGA KACZMAREK  2002

KAROLINA KAPITAN  2003

MARTYNA JAKUBOWSKA  2002

WIKTORIA RYŚ  2003

OLA MENDEL  2001

 

 

CZAS SZTAFETY: 6:06,15

 

DRUŻYNĘ CHŁOPCÓW REPREZENTOWALI:

OSETEK STASIU  2003

BORYSIEWICZ PAWEŁ  2001

LEWANDOWSKI JAKUB  2003

NOWAK ŁUKASZ  2001

MŁYNARCZYK FILIP  2002

KUNCEWICZ GRACJAN  2001

WITKOWSKI KASPER  2001

PACZKOWSKI MICHAŁ  2001 REZ.

KAPUSTA ROMAN  2001

 

CZAS SZTAFETY: 4:50,37

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W BADMINTONIE DRUŻYNOWYM CHLOPCÓW

ROBAKOWO  28.10.2016.

 

CHŁOPCY W SKŁADZIE: KAMIL STEMPNIAK I MICHAŁ NAJEWSKI POKONALI DRUŻYNĘ Z ROBAKOWA I UZYSKALI AWANS DO MISTRZOSTW POWIATOWYCH.

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

GUŁTOWY  25.10.2016.

 

NASI HOKEIŚCI RYWALIZOWALI W GRUPIE Z DRUŻYNAMI Z GUŁTÓW, PACZKOWA I SKÓRZEWA.

OSTATECZNIE ZAJĘLI 4 M-CE I NIE AWANSOWALI DO FINAŁU.

WYNIKI MECZÓW:

GUŁTOWY – KÓRNIK  4 : 1

KÓRNIK – PACZKOWO  1 : 1

SKÓRZEWO – KÓRNIK  2 : 0

BRAMKI DLA KÓRNIKA ZDOBYLI:

JAN GRZEMBOWSKI 1, FILIP MŁYNARCZYK 1

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

GUŁTOWY  24.10.2016.

 

W ZAWODACH WZIĘŁY UDZIAŁ TRZY DRUŻYNY Z GR. A: GUŁTOWY, PECNA I KÓRNIK. NIE DOJECHAŁA DRUŻYNA Z CZERWONAKA. NASZE HOKEISTKI OSTATECZNIE ZAJĘŁY 2 M-CE UZYSKUJĄC AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU.

WYNIKI MECZÓW:

GUŁTOWY – KÓRNIK  7 : 1

KÓRNIK -  PECNA  8 : 1

BRAMKI DLA KÓRNIKA ZDOBYŁY:

SYLWIA RUMIŃSKA 1, 2, KINGA BANECKA 2, MIRELLA ROZMIAREK 3, WERONIKA MATUSZEWSKA 1

SKŁAD DRUŻYNY:

SYLWIA RUMIŃSKA  2003

WERONIKA MATUSZEWSKA  2002

KINGA BANECKA  2003

AGATA RADZIEJEWSKA  2002

MIRELLA ROZMIAREK  2003

ALEKSANDRA TOBOŁA  2002

NATALIA SZNURA  2003

JAGNA LASEK 2002

PATRYCJA BARTKOWIAK BR.  2003

DOMINIKA FRĄCKOWIAK  2002

AGNIESZKA WIŚNIEWSKA  2003

 

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W SZTAFETACH PŁYWACKICH

KÓRNIK OAZA 24.10.2016.

 

W ZAWODACH WYSTARTOWAŁY SZTAFETA DZIEWCZĄT I SZTAFETA CHŁOPCÓW. ZARÓWNO DZIEWCZĘTA JAK I CHŁOPCY ZAJĘLI 1 M-CE I UZYSKALI AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU.

SZTAFETA DZIEWCZĄT:

MENDEL ALEKSANDRA  2001

KAPITAN KAROLINA  2003

JAKUBOWSKA MARTYNA  2002

RYŚ WIKTORIA  2003

KACZMAREK KINGA 2002

JASKUŁA LAURA  2003

KWIATKOWSKA MARYSIA  2002

MATUSZEWSKA JULIA  2003

MAJCHRZAK JULIA  2002

 

 

SZTAFETA CHŁOPCÓW:

KAPUSTA ROMAN  2001

ROSE GRACJAN  2001

NOWAK ŁUKASZ  2001

MŁYNARCZYK FILIP  2002

BORYSIEWICZ PAWEŁ  2001

LEWANDOWSKI JAKUB  2002

WITKOWSKI KASPER  2001

OSETEK STASIU  2003

KUNCEWICZ GRACJAN  2001

PACZKOWSKI MICHAŁ  2003

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA  POWIATU W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

PECNA  20.10.2016.

 

DZIEWCZĘTA W SKLADZIE: SYLWIA RUMIŃSKA, MIRELLA ROZMIAREK I KINGA BANECKA WYSTARTOWAŁY W POWIECIE BEZ ROZEGRANIA ZAWODÓW GMINNYCH. W SWOJEJ GRUPIE SPOTKAŁY SIĘ Z ZAWODNICZKAMI Z ROKIETNICY, PECNEJ I BRZEŹNA. WYNIKI MECZÓW:

KÓRNIK – BRZEŹNO  3:1

ROKIETNICA – KÓRNIK  4:0

KÓRNIK – PECNA  4:0

W SWOJEJ GRUPIE DZIEWCZĘTA ZAJĘŁY 2 M-CE A W KLASYFIKACJI KOŃCOWEJ 4 MIEJSCE UZYSKUJĄC AWANS DO MISTRZOSTW REJONU.

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE DZIEWCZĄT

BARANOWO 18.10.2016.

 

DZIEWCZĘTA W SKŁADZIE: MIRELLA ROZMIAREK, KINGA BANECKA I WERONIKA MATUSZEWSKA STANĘŁY NA PODJUM Z BRĄZOWYMI MEDALAMI ZAJMUJĄC 3 M-CE W KLASYFIKACJI KOŃCOWEJ.

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW

KÓRNIK 18.10.2016.

 

DRUŻYNA W SKŁADZIE:

TYMEK GABSKI  2002

RAFAŁ ROZMIAREK  2001

ADRIAN BLADOCHA  2002

KACPER FLUDRA  2001 (BRAMKARZ)

JAN GRZEMBOWSKI  2001

HUBERT KUBERACKI  2001  

 

POKONAŁA DRUŻYNĘ Z ROBAKOWA WYNIKIEM 6:1 I UZYSKAŁA AWANS DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POWIATU.

BRAMKI DLA KÓRNIKA ZDOBYLI:

TYMEK GABSKI 3

JAN GRZEMBOWSKI 2

HUBERT KUBERACKI 1

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE DZIEWCZĄT

ROBAKOWO 17.10.2016.

 

W ZAWODACH WYSTARTOWAŁY TRZY NASZE ZAWODNICZKI: MIRELLA ROZMIAREK, KINGA BANECKA(OBIE Z KL. 1) I WERONIKA MATUSZEWSKA (Z KL. 2). DZIEWCZĘTA RYWALIZOWAŁY Z DRUŻYNĄ Z ROBAKOWA, KTÓRĄ POKONAŁY ZAJMUJĄC 1 M-CE I TYM SAMYM UZYSKAŁY AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU.

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

Mistrzostwa Gminy w Szachach Drużynowych

Bnin 11.10.2016 r.

W dniu 11.10 .2016 r. w Bninie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Szachach Drużynowych. Nasi gimnazjaliści w składzie: Gąska Maciej, Piasecka Martyna, Rozmiarek Mirella, Sułkowska Magdalena, Wysocki Julian( rez ). rywalizowali z Gimnazjum w Robakowie. Ostatecznie wygrali wszystkie mecze i awansowali do Mistrzostw Powiatu, które odbyły się 19.10.2016r. Organizatorem zawodów powiatowych  był Ryszard Bartkowiak oraz SP Bnin. Do rywalizacji przystąpiło 10 najlepszych zespołów z poszczególnych gmin powiatu. Nasi uczniowie w  nieco innym  składzie :Gąska Maciej, Kujawa Wojciech, Rozmiarek Mirella, Sułkowska Dominika zajęli 5 miejsce.

Oba turnieje Mistrzostw rozegrane zostały, zgodnie z regulaminem rozgrywek, systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Tempo gry w turniejach wynosiło 15 minut na partię na zawodnika. Drużyny startowały w składach czteroosobowych.

Kolejność miejsc w zawodach ustalana była na podstawie liczby zdobytych dużych punktów (tzw. meczowych): wygranie meczu 2 pkt., remis 1 pkt., przegrana 0 pkt., a przy ich równości decydowało kolejno:

 -suma punktów małych zdobytych na wszystkich szachownicach (wygrana 1 pkt., remis 0,5pkt.,przegrana - 0 pkt.),

- wynik bezpośredniego spotkania,

-lepszy wynik na pierwszej, ewentualnie kolejnych szachownicach.

  Trzy najlepsze drużyny otrzymały medale i pamiątkowe dyplomy.

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

KÓRNIK  23.09.2016.

 

SKŁADY DRUŻYN:  DZIEWCZĘTA

MARTYNA PIASECKA  2001

WERONIKA SZYMAŃSKA  2003

OLA MENDEL  2001

KAROLINA KAPITAN  2003

AGATA RADZIEJEWSKA  2002

MAGDA SULKOWSKA  2003

OLA TOBOŁA  2002

JULIA MATUSZEWSKA  2003  REZ.

SYLWIA RUMIŃSKA  2003

LAURA JASKUŁA  2003  REZ.

WERONIKA  PIASECKA  2003

JAGODA TOMCZAK  2001  REZ.

KASIA MIGDALSKA  2003

 

 

                               CHŁOPCY

ROMAN KAPUSTA  2001

PIOTR SKRZYPCZAK  2001

KASPER WITKOWSKI  2001

JAN SUSZCZYŃSKI  2001

GRACJAN KUNCEWICZ  2001

TYMEK GABSKI  2002

RAFAŁ ROZMIAREK  2001

MAKS CIECZKA  2002

KAMIL SADOWSKI  2001

KACPER FLUDRA  2001  REZ.

WIKTOR KOŚCIELSKI  2001

ADRIAN BLADOCHA  2002  REZ.

 

SZTAFETA CHŁOPCÓW ZAJĘŁA I MIEJSCE I UZYSKAŁA AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU.

SZTAFETA DZIEWCZĄT ZAJĘŁA II MIEJSCE (BEZ AWANSU)

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

TRIATHLON 2016

 

Formularze zgłoszeniowe:

Wolontariat

Zawody Kórnik Tri KIDS

 

Lista startowa

 

Regulamin Kórnik TRI KIDS

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

SZKOLNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ

 

ZAKOŃCZYŁA SIĘ SZKOLNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ NA ORLIKU. ZWYCIĘŻYŁA DRUŻYNA RAFAŁA ROZMIARKA „OCZY WAŻKI” ZDOBYWAJĄC ŁĄCZNIE 16 PUNKTÓW.

NIEKTÓRE DRUŻYNY NIESTETY ODPUŚCIŁY DRUGĄ RUNDĘ, A SZKODA, BO RYWALIZACJA BYŁABY CIEKAWSZA.

KRÓLAMI STRZELCÓW ZOSTALI:

ADRIAN BLADOCHA I SEBASTIAN SOBAŃSKI ZDOBYWAJĄC PO 9 BRAMEK.

WSZYSTKIM ZESPOŁOM DZIĘKUJĘ ZA UDZIAŁ W LIDZE ORAZ GRĘ FAIR PLAY, A ZWYCIĘZCOM GRATULUJĘ WYGRANEJ.

 

DOROTA FRĄCKOWIAK

 

TABELA

 

                      DRUŻYNA

LICZBA MECZY

BRAMKI

ZDOBYTE

BRAMKI

STRACONE

BILANS

BRAMEK

PUNKTY

OCZY WAŻKI

      8

       34

         12

    +22

      16

PO CO RESZTA PRZYJECHAŁA

      8

       22

         17

    +5

      13

ATOMOWE JĄDRA

      8

       16

         13

    +3

      12

FC SMALEC

      8

       26

         29

     -3

      12

FC SCORBOLAMID

      8

       5

         32

     -27

      3

 

 

KRÓL STRZELCÓW

                             IMIĘ I NAZWISKO

ILOŚĆ BRAMEK

ADRIAN BLADOCHA

              9

SEBASTIAN SOBAŃSKI

              9

JAN GRZEMBOWSKI

              8

WIKTOR GICZELA

              8

JAKUB ŁUCZAK

              5

ADRIAN MICHALAK

              4

WOJTEK BAZUŁKA

              4

TYMEK GABSKI

              4

MATEUSZ MARCINIAK(3)

              3

HUBERT KUBERACKI

              3

KRZYSZTOF DUBERT

              3

RAFAŁ MAJCHRZAK

              3

RAFAŁ ROZMIAREK

              3

KAMIL SADOWSKI

              2

PAWEŁ BORYSIEWICZ

              2

KASPER WITKOWSKI

              2

JAKUB TYLIŃSKI

              1

JAKUB KOPLIN

              1

DAMIAN WALKOWIAK

              1

MATEUSZ MARCINIAK(4)

              1

MIKOŁAJ BEMBNISTA

              1 

MACIEJ DUSZCZAK

              1

JAKUB SUŁKOWSKI

              1 

 

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

PIŁA  24.05.2016.

 

AWANS DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZKICH UZYSKAŁY TRZY NASZE GIMNAZJALISTKI:

MARTYNA PIASECKA(2001), KARINA BUGZEL(2000) I MARTYNA PABISIAK(2000)

W ZAWODACH WYSTARTOWAŁA MARTYNA PIASECKA(SKOK WZWYŻ), KTÓRA UZYSKAŁA WYNIK  130 cm I ZAJĘŁA 20 MIEJSCE NA 27 STARTUJĄCYCH ORAZ KARINA BUGZEL (RZUT OSZCZEPEM), KTÓRA UZYSKAŁA WYNIK 25,64m I ZAJĘŁA 14 MIEJSCE NA 38 STARTUJĄCYCH ZAWODNICZEK. ZE WZGLĘDU NA WYJAZD NIE WYSTARTOWAŁA MARTYNA PABISIAK, KTÓRA REPREZENTOWAŁA SZKOŁĘ W SKOKU W DAL.

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

BIEG Z BIAŁĄ DAMĄ

KÓRNIK  20.05.2016.

 

W BIEGU UCZESTNICZYŁO 39 NASZYCH GIMNAZJALISTÓW. 17 DZIEWCZĄT I 22 CHŁOPCÓW Z ROCZNIKÓW 2000, 2001, 2002. OGÓLNIE WYSTARTOWAŁO BLISKO 150 ZAWODNIKÓW Z GIMNAZJÓW Z TERENU GMINY KÓRNIK I OPEN.

PODZIAŁ NA KATEGORIE:

ROCZNIK 2000-2001 I OPEN

ROCZNIK 2002-2003

KLASYFIKACJA KOŃCOWA NASZEGO GIMNAZJUM  (BEZ KATEGORII OPEN):

 

ROCZNIK 2000-2001 DZIEWCZĄT:

OLA ZYDROŃ  2000  1 M-CE

OLA MENDEL  2001  7 M-CE

ELIZA CIEŚLEWICZ  2001  2 M-CE

LIDKA WIŚNIEWSKA  2001  12 M-CE

NATALIA ARKIT  2000  4 M-CE

MAGDA MARCZAK  2000  13 M-CE

OLA STANKIEWICZ  2001  5 M-CE

KASIA KARAŚ  2001  17 M-CE

WERONIKA NIEMIER  2001  6 M-CE

MARTYNA GÓRLAGA  2001  18 M-CE

 

ROCZNIK 2002-2003 DZIEWCZĄT   *(MIEJSCE W ROCZNIKU 2002)

AGATA RADZIEJEWSKA  7 M-CE (1)

AGATA CIEŚLEWICZ  29 M-CE  (7)

OLA TOBOŁA  25 M-CE  (4)

JULIA MAJCHRZAK  33 M-CE  (8)

DOMINIKA FRĄCKOWIAK  27 M-CE  (5)

ROKSANA OLEJNICZAK  34 M-CE  (9)

WIKTORIA KACZMAREK  28 M-CE  (6)

 

 

ROCZNIK 2000-2001 CHŁOPCÓW

RAFAŁ ROZMIAREK  2001  3 M-CE

HUBERT KUBERACKI  2001  19 M-CE

DAWID GÓRKA   2000  4 M-CE

MIKOŁAJ BEMBNISTA  2000  21 M-CE

PATRYK TOBOŁA  2000  6 M-CE

JAKUB TYLIŃSKI  2000  24 M-CE

MILOSZ BASALAK  2000   7 M-CE

MARCIN NAJEWSKI  2000  25 M-CE

PATRYK KUJAWA  2000  10 M-CE

SZYMON SIÓDMIAK  2001  29 M-CE

ROMAN KAPUSTA  2001  12 M-CE

MICHAL STANISŁAWSKI  2001  30 M-CE

DANIEL PIANKA  2000  13 M-CE

JAN NOWICKI  2001  31 M-CE

JAKUB SUŁKOWSKI  2000  15 M-CE

 

 

ROCZNIK 2002-2003 CHŁOPCÓW  *(MIEJSCE W ROCZNIKU 2002)

TYMEK GABSKI  1 M-CE  (1)

ADRIAN BLADOCHA  9 M-CE  (5)

MIŁOSZ NAWROCKI  2 M-CE  (2)

KAMIL STEMPNIAK  11 M-CE  (6)

MICHAŁ NAJEWSKI  4 M-CE  (3)

MAKS CIECZKA  25 M-CE  (8)

MARCIN LEJMAN  6 M-CE  (4)

 

 

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY ZA START A ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!!!

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT

10.05.2016.

 

W ZAWODACH WYSTARTOWAŁO 11 DRUŻYN. NASZ ZESPÓŁ REPREZENTOWAŁY: MARTYNA PIASECKA(2001) I JAGODA TOMCZAK(2001).

WYNIKI ROZEGRANYCH MECZY:

KÓRNIK – ROGALINEK 21:8

STĘSZEW – KÓRNIK 21:16

KÓRNIK – POBIEDZISKA 10:21

ZE WZGLĘDU NA ILOŚĆ DRUŻYN MECZE ROZGRYWANE BYŁY DO PIERWSZEJ WYGRANEJ SYSTEMEM BRAZYLIJSKIM.

OSTATECZNIE NASZA DRUŻYNA ZAJĘŁA MIEJSCA 5-6

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

Mistrzostwa Gminy Kórnik w siatkówce plażowej 06.05.2016 r.

 

W piątek 06 maja na terenie OSiR w Kórniku odbyły się mistrzostwa gminy w siatkówce plażowej dla szkół gimnazjalnych.

W turnieju wystartowały 4 pary chłopców i 4 pary dziewcząt.

W kategorii dziewcząt wszystkie mecze wygrała para Martyna Piasecka i Jagoda Tomczak z Gimnazjum w Kórniku, drugie miejsce zajęła para Szalczyk, Koper z Gimnazjum w Robakowie, 3 m także para z Robakowa Sosnowska, Roguszny a  4 m para Czechak, Stankiewicz z Kórnika.

Wśród chłopców wszystkie mecze wygrała para z Gimnazjum w Robakowie Jacek Norkiewicz i Dariusz Sałamaszek, drugie miejsce z jedną porażką druga para z Robakowa Dariusz Konowrocki, Dominik Kuchta, 3 m para z Kórnika Łuczak, Koplin a 4 m Witkowski, Kujawa także z Kórnika.

Zwycięskie drużyny będą reprezentowały naszą gminę na zawodach powiatowych w Murowanej Goślinie.

Zawody sędziowali nauczyciele w-f Marcin Banaszak, Marcin Stanikowski, Paweł Pawlaczyk a boiska przygotował OSiR w Kórniku

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

POZNAŃ MALTA 26.04.2016.

 

W ZAWODACH WYSTARTOWAŁO 12 BIEGACZY Z NASZEGO GIMNAZJUM. ZAWODNICY STARTOWALI W DWÓCH KATEGORIACH WIEKOWYCH: ROCZNIK 2001-2002 I ROCZNIK 2000. KONKURENCJA BYŁA OGROMNA, A PUNKTOWAŁO TYLKO PIERWSZYCH 60-CIU ZAWODNIKÓW. NASI GIMNAZJALIŚCI WYPADLI CAŁKIEM NIEŹLE I PRAWIE WSZYSCY ZDOBYLI PUNKTY DLA SZKOŁY.

W ROCZNIKU 2001-2002 STARTOWAŁO 84 ZAWODNIKÓW I 76 ZAWODNICZEK

W ROCZNIKU 2000 STARTOWAŁO 63 ZAWODNIKÓW I 36 ZAWODNICZEK

WYNIKI BIEGU

KAMIL SADOWSKI  2001

10 m-ce

51pkt

RAFAŁ ROZMIAREK  2001

13 m-ce

48pkt

TYMEK GABSKI  2002

28 m-ce

33pkt

DAWID GÓRKA  2000

14 m-ce

47pkt

JAKUB SUŁKOWSKI  2000

38 m-ce

23pkt

PATRYK TOBOŁA  2000

45 m-ce

16pkt

WOJTEK KRÓL 2000

46 m-ce

15pkt

JAGODA TOMCZAK  2001

13 m-ce

48pkt

OLA MENDEL  2001

54 m-ce

7pkt

OLA TOBOŁA  2002

72 m-ce

------

OLA ZYDROŃ  2000

5 m-ce

56pkt

KAROLINA SZYMCZAK  2000

Nie ukończyła(kontuzja)

------

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE

PUSZCZYKOWO 21.04.2016.

 

DO FINAŁU POWIATU ZAKWALIFIKOWAŁO SIĘ 20 ZAWODNICZEK I 20 ZAWODNIKÓW Z NASZEGO GIMNAZJUM. DO MISTRZOSTW REJONOWYCH AWANS UZYSKAŁY TYLKO DZIEWCZĘTA: MARTYNA PABISIAK(SKOK W DAL), KARINA BUGZEL (RZUT OSZCZEPEM) I MARTYNA PIASECKA (SKOK WZWYŻ). DZIEWCZĘTA BĘDĄ REPREZENTOWAŁY NASZĄ SZKOŁĘ W POZNANIU NA OLIMPII 20.05.2016.

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJI:

SKOK W DAL K/M

MARTYNA PABISIAK  2000  4,52m 1m-ce awans

KAMIL SADOWSKI  2001  5,22m  10m-ce

 

LEO SOBIAK  2000  5,05m  17m-ce

 

RZUT OSZCZEPEM

KARINA BUGZEL  2000  25,75m  2m-ce awans

BARTEK RADZIEJEWSKI  2001  30,22m  10m-ce

KASIA KARAŚ  20001  19,04m  8m-ce

 

 

SKOK WZWYŻ

MARTYNA PIASECKA  2001  140cm  2m-ce awans

SEBASTIAN SOBAŃSKI  2000  140cm  5m-ce

MARTYNA GÓRLAGA  2001  125cm  8m-ce

MICHAŁ STANISŁAWSKI  2001  ------------

 

PCHNIĘCIE KULĄ

BASIA GĄSKA  2000  8,01m  10m-ce

GRACJAN KUNCEWICZ  2001  9,84m  11m-ce

KINGA NAWROCKA  2000  7,66m  13m-ce

KAROL FOLTYŃSKI  2000  7,93m  21m-ce

KAROLINA MARCINIAK  2000  7,04m  18m-ce

 

 

200m ppł

MARTYNA BOGUSZYŃSKA  2000  37,28s  5m-ce

DOMINIK NIEMIER  2000  32,25s  5m-ce

JAGODA TOMCZAK  2001  38,59s  7m-ce

 

 

100m

JULIA TOMCZAK  2002  15,40s  18m-ce

PAWEŁ BORYSIEWICZ  2001  12,52s  11m-ce

 

MIKOŁAJ BEMBNISTA  2000  12,82s  17m-ce

 

300m

DOMINIKA FRĄCKOWIAK  2002  54,78s  14m-ce

MARTA KAŹMIERCZAK  2000  54,89s  15m-ce

SANDRA BANECKA  2000  55,64s  18m-ce

 

600m

AGATA RADZIEJEWSKA  2002  2:11,20s  15m-ce

 

1000m

OLA ZYDROŃ  2000  3:47,57s  5m-ce

DAWID GÓRKA  2000  3:07,42s  7m-ce

OLA MENDEL  2001  4:23,29s  15m-ce

TYMEK GABSKI  2002  3:15,20s  13m-ce

KAROLINA SZYMCZAK  2000  ------------

 

 

2000m

RAFAŁ ROZMIAREK  2001  7:04,97s  7m-ce

HUBERT KUBERACKI  2001  8:25,20s  14m-ce

JAKUB SUŁKOWSKI  2000  9:00,26  15m-ce

 

SZTAFETA SZWEDZKA

100m JULIA TOMCZAK  2002

100m MIKOŁAJ BEMBNISTA  2000

200m SANDRA BANECKA  2000

200m DOMINIK NIEMIER  2000

300m MARTYNA PIASECKA  2001

300m MICHAŁ STANISŁAWSKI  2001

400m JAGODA TOMCZAK  2001

400m KAMIL SADOWSKI  2001

   2:58,50s  9m-ce 

   2:30,98s  7m-ce

                                                                                                       

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W LEKKIEJ ATLETYCE

KÓRNIK   15.04.2016.

 

WYNIKI DZIEWCZĄT W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH:

 

100m

OLA TOBOŁA  2002  15,41s  4m-ce awans

KAROLINA MARCINIAK  2000  16,70s  7m-ce

 

300m

MARTA KAŹMIERCZAK  2000  53,95s   2m-ce awans

DOMINIKA FRĄCKOWIAK  2002  54,19s  3m-ce awans

SANDRA BANECKA  2000  56,52s  4m-ce  awans

LAURA SZAR  2000  1:01,23s

 

600m

AGATA RADZIEJEWSKA  2002  2:07,06s  2m-ce  awans

KINGA JĘDRZEJCZAK  2000  2:14,34s  3m-ce  awans

 

1000m

NATALIA SZYMCZAK  2000  3:39  1m-ce  awans

OLA ZYDROŃ  2000  3:55  2m-ce  awans

OLA MENDEL  2001  4:31  3m-ce  awans

 

200m ppł

MARTYNA BOGUSZYŃSKA  2000  33,18s  1m-ce  awans

JAGODA TOMCZAK  2000  35,89s  4m-ce awans

JULIA TOMCZAK  2002  37,05s  5m-ce

 

SKOK W DAL

MARTYNA PABISIAK  2000  4,18m  1m-ce  awans

MARTYNA NOWACZYK  2001  3,50m  5m-ce

ELIZA CIEŚLEWICZ  2001  3,44m  7m-ce

 

RZUT OSZCZEPEM

KARINA BUGZEL  2000  22,35m  1m-ce  awans

KASIA KARAŚ  2001  16,50m  4m-ce  awans

JUSTYNA RUMIŃSKA  2000  15,70m  5m-ce

KASIA KORNAŚ  2002  14,90m  6m-ce

WIKTORIA BARANOWSKA  2002  14,60m  8m-ce

 

PCHNIĘCIE KULĄ

BASIA GĄSKA  2000  9,65m  1m-ce  awans

KAROLINA MARCINIAK  2000  8,36m  3m-ce  awans

KINGA NAWROCKA  2000  8,30m  4m-ce  awans

KASIA KARAŚ  2001  7,80m  5m-ce

WIKTORIA BARANOWSKA  2002  6,99   6m-ce

 

 

 

WYNIKI CHŁOPCÓW:

 

100m

PAWEŁ BORYSIEWICZ  2001  13,05s  1m-ce

KASPER WITKOWSKI  2001  13,65s  3m-ce

MIKOŁAJ BEMBNISTA  2000  13,66s  4m-ce

 

300m

ADRIAN MICHALAK  2000  42,90s  3m-ce

GICZELA WIKTOR  2001  46,16s  8m-ce

HUBERT JAŃCZYK  2000  44,31s  4m-ce

SUSZYŃSKI JAN  2001  48,00s  11m-ce

SEBASTIAN SOBAŃSKI  2000  45,09s  5m-ce

TYRAŃSKI NORBER  2001  49,40s  12m-ce

 

200m ppł

DOMINIK NIEMIER  2000  29,80s  5m-ce

JAKUB ŁUCZAK  2000  30,68s  6m-ce

PATRYK KUJAWA  2000  31,63s  7m-ce

 

1000m

GÓRKA DAWID  2000  3,07:96s  1m-ce

PATRYK KUJAWA  2000  3,30:78s  6m-ce

TYMEK GABSKI  2002  3,08:95s  2m-ce

PATRYK TOBOŁA  2000  ----------  8m-ce

 

2000m

RAFAŁ ROZMIAREK  2001  7,25  1m-ce

JAKUB SUŁKOWSKI  2000  8,11  3m-ce

HUBERT KUBERACKI  2001  8,24  4m-ce

 

SKOK W DAL

LEO SOBIAK  2000  4,87m   3m-ce

DANIEL PIANKA  2000  4,68m  6m-ce

KAMIL SADOWSKI  2001  4,72m  4m-ce

MICHAŁ STANISŁAWSKI  2001  4,43m  7m-ce

 

PCHNIĘCIE KULĄ

GRACJAN KUNCEWICZ  2001  9,56m  2m-ce

IGOR JÓSKOWIAK  2000  8,65m  6m-ce

KAROL FOLTYŃSKI  2000  9,09m  3m-ce

ROBERT PRZEPIÓRA  2000  6,00m  9m-ce

DAMIAN WALKOWIAK  2000  8,70m  5m-ce

 

 

RZUT OSZCZEPEM

BARTEK RADZIEJEWSKI  2001  27,65m  6m-ce

KACPER FLUDRA  2001  22,73m  9m-ce

FILIP MŁYNARCZYK  2002  25,30m  7m-ce

MATEUSZ KAZYAKA  2000  18,09m  10m-ce

ROMAN KAPUSTA  2001  24,83m  8m-ce

 

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ

POBIEDZISKA  13.04.2016.

 

CHŁOPCY Z NASZEGO GIMNAZJUM ZAJĘLI 4 MIEJSCE NA PIĘĆ STARTUJĄCYCH DRUŻYN.

SKŁAD DRUŻYNY:

JAKUB ŁUCZAK  2000

PIOTR BACHÓR  2000

DAWID GÓRKA  2000

WIKTOR GICZELA  2001

DOMINIK NIEMIER  2000

RAFAŁ ROZMIAREK  2001

DAMIAN WALKOWIAK  2000

TYMEK GABSKI  2002

SEBASTIAN SOBAŃSKI  2000

ADRIAN BLADOCHA  2002

 

WYNIKI MECZY:

MUROWANA GOŚLINA – KÓRNIK  1:2

KÓRNIK -  STĘSZEW  0:1

SKÓRZEWO – KÓRNIK  3:1

JEŻYKOWO – KÓRNIK  4:1

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

KÓRNIK  06.04.2016.

 

NASZĄ DRUŻYNĘ REPREZENTOWALI:

JAKUB ŁUCZAK  2000

DOMINIK NIEMIER  2000 BR.

JAKUB KOPLIN  2000

RAFAŁ ROZMIAREK  2001

DAMIAN WALKOWIAK  2000

ADRIAN BLADOCHA  2002

SEBASTIAN SOBAŃSKI  2000

TYMEK GABSKI  2002

 

CHŁOPCY Z NASZEGO GIMNAZJUM POKONALI DRUŻYNĘ Z ROBAKOWA 2:0 I UZYSKALI AWANS DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POWIATU.

BRAMKI DLA KÓRNIKA ZDOBYLI: JAKUB ŁUCZAK I JAKUB KOPLIN

 

GRATULUJEMY

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

GUŁTOWY 10.03.2016.

 

Gim.Kórnik - Gim.Skórzewo 2:0

  Bramki: Kazyaka Mateusz, Bachór Piotr

  

  Gim.Kórnik - Gim.Luboń 4:1

  Bramki: Tyliński Jakub, Kazyaka Mateusz 2, Łuczak Jakub

  

  Gim.Kórnik - Gim.Gułtowy 3:3

  Bramki: Walkowiak Damian Kazyaka Mateusz, Walkowiak Damian

  

  Gim.Kórnik - Gim.Paczkowo 0:5

  

  Chłopcy sprawili ogromną niespodziankę remisując z faworytami turnieju 3:3, o awansie decydowała mała tabela. Ostatecznie

Gimnazjum Kórnik zajęło 3 miejsce.

  Szkołę reprezentowali:

  

  Bachór Piotr

  Kazyaka Mateusz

  Łuczak Jakub

  Walkowiak Damian

  Kujawa Patryk

  Najewski Michał

  Stempniak Kamil

  Sułkowski Jakub

  Górka Dawid

  Młynarczak Filip

  Foltyński Karol

  Tyliński Jakub

  Bladocha Adrian

  Tyrański Norbert

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

 

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

BARANOWO  03.03.2016.

 

W MISTRZOSTWACH STARTOWAŁO 5 ZESPOŁÓW: BARANOWO, POBIEDZISKA, KÓRNIK, LUBOŃ I SKÓRZEWO. DZIEWCZĘTA KÓRNICKIE ZAJĘŁY OSTATECZNIE TRZECIE MIEJSCE. AWANS DO FINAŁU POWIATU UZYSKAŁY DRUŻYNY Z BARANOWA I POBIEDZISK.

NASZE GIMNAZJUM REPREZENTOWAŁY:

MARTYNA BOGUSZYŃSKA  2000

JAGODA TOMCZAK  2001

JUSTYNA RUMIŃSKA  2000

AGATA RADZIEJEWSKA  2002

KARINA BUGZEL  2000

DOMINIKA FRĄCKOWIAK  2002

LAURA SZAR  2000

JAGNA LASEK  2002

MARTYNA PABISIAK  2000

OLA TOBOŁA  2002

DOMINIKA JOPPEK(BR)  2000

KLAUDIA DRYJER  2000

 

WYNIKI MECZÓW:

KÓRNIK – LUBOŃ

            6 : 2

KÓRNIK – BARANOWO

            3 : 5

KÓRNIK – POBIEDZISKA

            1 : 3

KÓRNIK – SKÓRZEWO

            5 : 0

BRAMKI DLA KÓRNIKA ZDOBYŁY:

MARTYNA BOGUSZYŃSKA 6, AGATA RADZIEJEWSKA 3, JAGODA TOMCZAK 2, KARINA BUGZEL 2, JUSTYNA RUMIŃSKA 2

OPRÓCZ ZAWODNICZEK, KTÓRE ZDOBYŁY BRAMKI DLA KÓRNIKA DUŻE BRAWA NALEŻĄ SIĘ ZAWODNICZOM OBRONY, A SZCZEGÓLNIE DOMINICE FRĄCKOWIAK, KTÓRA WYKONAŁA KAWAŁ DOBREJ ROBOTYJ. OSOBNE PODZIĘKOWANIA DLA BRAMKARKI DOMINIKI JOPPEK ZA AKTYWNĄ GRĘ W BRAMCE.

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

KÓRNIK  01.03.2016,

 

DO TURNIEJU ZGŁOSIŁY SIĘ CZTERY ZESPOŁY. NIESTETY DWA ZESPOŁY NIE STAWIŁY SIĘ W DNIU TURNIEJU, DLATEGO ZOSTAL ROZEGRANY JEDEN MECZ DO TRZECH WYGRANYCH SETÓW

ZESPOŁY REPREZENTOWAŁY:

ATOMÓWKI

MARTYNA GÓRLAGA

WIKTORIA ROŻNOWSKA

MARTYNA PIASECKA

KASIA KORNAŚ

JAGODA TOMCZAK

OLA TOBOŁA

KINGA KOCZOROWSKA

IWONA CZECHAK

 

KOLEJOSZ GERLS

MARTYNA BOGUSZYŃSKA

JOANNA BRYLEWSKA

MARIANNA BORSKA

BARBARA GĄSKA

MARTYNA MICHALSKA

KARINA BUGZEL

LAURA SZAR

PATRYCJA PUDYSIAK-TRENER

MARTA KAŹMIERCZAK

 

 

MECZ WYGRAŁY ATOMÓWKI WYNIKIEM 3:2(25:22; 16:25; 25:20; 23:25; 15:5)

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

KÓRNIK  23.02.2016.

 

DO TURNIEJU ZGŁOSIŁY SIĘ TRZY DRUŻYNY W SKŁADZIE:

1.       PO CO RESZTA PRZYJECHAŁA?

IGOR JÓSKOWIAK  (C)

ADRIAN MICHALAK

MATEUSZ MARCINIAK

SZYMON NAGLEWICZ

DAMIAN WALKOWIAK

SEBASTIAN SOBAŃSKI

PIOTR BACHÓR

MATEUSZ KAZYAKA

 

2.       FC PADALCE

HUBERT DEC (C)

FILIP MŁYNARCZYK

KACPER ROZMIAREK

MIKOŁAJ OWSIANNY

ADRIAN PIEPRZYK

DOMINIK NIEMIER

MIKOŁAJ BEMBNISTA

ROBERT MONARCHA

 

3.       ATOMOWE UDERZENIE

JAKUB ŁUCZAK (C)

WIKTOR KOŚCIELSKI

ROMAN KAPUSTA

KACPER FLUDRA

JAKUB KOPLIN

TYMEK GABSKI

 

WYNIKI ROZGRYWEK:

PO CO RESZTA PRZYJECHAŁA? – FC PADALCE  0:2(20:25; 18:25)

PO CO RESZTA PRZYJECHAŁA? – ATOMOWE UDERZENIE  0:2(15:25; 24:26)

ATOMOWE UDERZENIE – FC PADALCE  2:1(25:12; 23:25; 15:12)

 

1.       MIEJSCE ATOMOWE UDERZENIE ( 0PKT)

2.       MIEJSCE FC PADALCE (3 PKT)

3.       MIEJSCE PO CO RESZTA PRZYJECHAŁA? (4 PKT)

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

Półfinał powiatu w koszykówce chłopców
Tarnowo Podgórne 24.02.2016 r.

 

24.02.2016 w sali sportowej przy Gimnazjum w Tarnowie Podgórnym odbyły się zawody w koszykówce chłopców w ramach Półfinału Powiatu poznańskiego. Udział w zawodach wzięły drużyny: Gimnazjum w Tarnowie Podgórnym, Gimnazjum w Suchym Lesie, Gimnazjum w Bolechowie i Gimnazjum w Kórniku.

Po zaciętych pojedynkach awans do dalszych rozgrywek uzyskała drużyna Gimnazjum w Tarnowie Podgórnym.

Wyniki uzyskane przez Gimnazjum w Kórniku

Gim Tarnowo Podgórne  -   Gim Kórnik       43 :  13
           

Gim Kórnik       -    Gim Bolechowo   19 :  15
     

Gim Suchy Las -  Gim Kórnik      29  :  26   ( po 2 dogrywkach)

 

Ostateczna kolejność:

1. Gimnazjum w Tarnowie Podgórnym 6pkt

2. Gimnazjum w Suchym Lesie 5 pkt

3. Gimnazjum w Kórniku 4 pkt

4. Gimnazjum w Bolechowie 3 pkt

 

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

19.02.2016. ROKIETNICA

 

W MISTRZOSTWACH ZAGRAŁY TRZY ZESPOŁY: KÓRNIK, TARNOWO PODGÓRNE I ROKIETNICA

NASZĄ DRUŻYNĘ REPREZENTOWAŁY:

MARTYNA BOGUSZYŃSKA  2000

LAURA SZAR  2000

MARTA KAŹMIERCZAK  2000

OLA STANKIEWICZ  2001

KARINA BUGZEL  2000

AGATA RADZIEJEWSKA  2002

MARIANNA BORSKA  2000

WERONIKA MATUSZEWSKA  2002

JUSTYNA RUMIŃSKA  2000

IWONA CZECHAK  2002

 

 NASZE DZIEWCZĘTA ZAJĘŁY 3 MIEJSCE. PO BARDZO DORYM MECZU Z TARNOWEM PODGÓRNYM, GDZIE PROWADZIŁY RÓWNORZĘDNĄ WALKĘ OSTATECZNIE ULEGŁY RYWALKOM 0:2 (20:25; 20:25)

W DRUGIM MECZU ZOSTAŁY POKONANE PRZEZ GOSPODARZY WYNIKIEM 0:2(16:25,13:25)

WYNIKI KOŃCOWE:

1 MIEJSCE ROKIETNICA

2 MIEJSCE TARNOWO PODGÓRNE

3 MIEJSCE KÓRNIK

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

LUBOŃ  15.02.2016.

 

W MISTRZOSTWACH STARTOWAŁY TRZY DRUŻYNY: LUBOŃ, KÓRNIK I MOSINA

NASZĄ DRUŻYNĘ REPREZENTOWAŁY:

MARTYNA BOGUSZYŃSKA  2000

LAURA SZAR  2000

MARTA KAŹMIERCZAK  2000

JAGODA TOMCZAK  2001

NATALIA SZYMCZAK  2000

MARTYNA PIASECKA  2001

JUSTYNA RUMIŃSKA  2000

OLA MENDEL  2001

DOMINIKA JOPPEK  2000

KASIA KARAŚ  2001

 

W MECZU Z LUBONIEM, PO ZACIĘTEJ WALCE DZIEWCZĘTA NIESTETY PRZEGRAŁY SPOTKANIE WYNIKIEM 22 : 25 (ZA FAULE  ZESZŁY Z BOISKA W TRZECIEJ KWARCIE ZAWODNICZKI Z PIERWSZEGO SKŁADU: MARTYNA BOGUSZYŃSKA I JUSTYNA RUMIŃSKA). BYŁ TO NAPRAWDĘ DOBRY MECZ I DZIEWCZĘTOM NALEŻĄ SIĘ OGROMNE POCHWAŁY.

DRUGIE SPOTKANIE Z MOSINĄ ZAKOŃCZYŁO SIĘ PEWNYM ZWYCIĘSTWEM NASZEJ DRUŻYNY WYNIKIEM 43 : 17

PUNKTY DLA KÓRNIKA ZDOBYŁY:

MARTYNA BOGUSZYŃSKA  14/15

JAGODA TOMCZAK  5/4

JUSTYNA RUMIŃSKA  1/8

MARTYNA PIASECKA   /9

NATALIA SZYMCZAK  2/3

DOMINIKA JOPPEK   /2

MARTA KAŹMIERCZAK   /2

WYNIKI KOŃCOWE:

1 MIEJSCE – LUBOŃ

2 MIEJSCE – KÓRNIK

3 MIEJSCE - MOSINA

 

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W PILCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

KÓRNIK  11.02.2016.

 

DRUŻYNĘ DZIEWCZĄT REPREZENTOWAŁY:

MARTYNA BOGUSZYŃSKA  2000

KARINA BUGZEL  2000

MARTA KAŹMIERCZAK  2000

JAGODA TOMCZAK  2001

NATALIA SZYMCZAK  2000

MARTYNA PIASECKA  2001

JUSTYNA RUMIŃSKA  2000

OLA STANKIEWICZ  2001

DOMINIKA JOPPEK  2000

IWONA CZECHAK  2002

LAURA SZAR  2000

AGATA RADZIEJEWSKA  2002

 

DZIEWCZĘTA POKONAŁY DRUŻYNĘ Z ROBAKOWA 3 : 2 (25:19, 25:22, 18:25, 25:27, 17:15) I UZYSKAŁY AWANS DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POWIATU

 

DRUŻYNĘ CHŁOPCÓW REPREZENTOWALI:

JAKUB ŁUCZAK  2000

DAMIAN WALKOWIAK  2001

JAKUB KOPLIN  2000

PAWEŁ BORYSIEWICZ  2001

PATRYK KUJAWA  2000

KACPER FLUDRA  2001

MATEUSZ KAZYAKA  2000

KASPER WITKOWSKI  2001

IGOR JÓSKOWIAK  2000

ROMAN KAPUSTA  2001

SEBASTIAN SOBAŃSKI  2000

FILIP MŁYNARCZYK  2002

 

CHŁOPCY PRZEGRALI Z DRUŻYNĄ Z ROBAKOWA 3 : 0 (25:27, 23:25, 19:25)

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

KÓRNIK  17.12.2015.

 

DRUŻYNĘ DZIEWCZĄT REPREZENTOWAŁY:

MARTYNA BOGUSZYŃSKA  2000

MARTYNA PIASECKA  2001

JUSTYNA RUMIŃSKA  2000

OLA MENDEL  2001

LAURA SZAR  2000

KINGA KOCZOROWSKA  2001

NATALIA SZYMCZAK  2000

MAGDA DRZEWIECKA  2001

MARTYNA PABISIAK  2000

KASIA KARAŚ  2001

JAGODA TOMCZAK  2001

 

 

DZIEWCZĘTA POKONAŁY DRUŻYNĘ Z ROBAKOWA 46 : 26 I UZYSKAŁY AWANS DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POWIATU.

PUNKTY DLA KÓRNIKA ZDOBYŁY:

BOGUSZYŃSKA 13, RUMIŃSKA 8, SZAR 6, PIASECKA 6, SZYMCZAK 4, MENDEL 4, TOMCZAK 3, KARAŚ 2,

 

DRUŻYNĘ CHŁOPCÓW REPREZENTOWALI:

JAKUB ŁUCZAK  2000

JAKUB KOPLIN  2000

MATEUSZ KAZYAKA  2000

PIOTR BACHÓR  2000

DANIEL PIANKA  2000

HUBERT JAŃCZYK  2000

PATRYK KUJAWA  2000

ROMAN KAPUSTA  2001

DAMIAN WALKOWIAK  2000

PAWEŁ BORYSIEWICZ  2001

SEBASTIAN SOBAŃSKI  2000

KACPER FLUDRA  2001

DOMINIK NIEMIER  2000

KACPER WITKOWSKI  2001

JAKUB TYLIŃSKI  2000

 

 

CHŁOPCY WYGRALI Z DRUŻYNĄ Z ROBAKOWA 35 : 31 I UZYSKALI AWANS DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POWIATU.

PUNKTY DLA KÓRNIKA ZDOBYLI:

ŁUCZAK 25, PIANKA 4, SOBAŃSKI 2, KOPLIN 2, JAŃCZYK 2

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

FINAŁ POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

BUK  08.12.2015.

 

NASZE GIMNAZJUM REPREZENTOWAŁY:

MARTYNA BOGUSZYŃSKA

KLAUDIA DRYJER

JAGODA TOMCZAK

JUSTYNA RUMIŃSKA

KARINA BUGZEL  BRAM.

MARTYNA NOWACZYK

NATALIA SZYMCZAK

KASIA KARAŚ

JAGNA LASEK

 

DZIEWCZĘTA ROZEGRAŁY TRZY MECZE I OSTATECZNIE ZAJĘŁY 4 MIEJSCE

WYNIKI MECZÓW:

DOPIEWO – KÓRNIk

17  -  7

ZALASEWO – BUK

2 -  14

DOPIEWO – ZALASEWO

15  -  2

KÓRNIK – BUK

2  -  20

BUK  - DOPIEWO

9  -  8

ZALASEWO – KÓRNIK

23  -  2

BRAMKI DLA KÓRNIKA ZDOBYŁY:

BOGUSZYŃSKA 6, KARAŚ 2, TOMCZAK 1, SZYMCZAK 1, LASEK 1

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

CZERWONAK  26.11.2015.

 

DRUŻYNĘ CHŁOPCÓW REPREZENTOWALI:

DAMIAN WALKOWIAK  BRAM. 2000

MATEUSZ KAZYAKA  2000

JAKUB ŁUCZAK  2000

JAKUB TYLIŃSKI  2000

HUBERT JAŃCZYK  2000

DOMINIK NIEMIER  2000

PATRYK KUJAWA  2000

PAWEŁ BORYSIEWICZ  2001

JAKUB KOPLIN  2000

KACPER FLUDRA  BRAM. 2001

ADRIAN MICHALAK  2000

FILIP MŁYNARCZYK  2002

SEBASTIAN SOBAŃSKI  2000

 

 

WYNIKI MECZÓW:

KÓRNIK – BOLECHOWO

         11  -  6

KÓRNIK – SUCHY LAS

         12  -  9

KÓRNIK – MOSINA

           9  -  12

GIMNAZJUM KÓRNIK ZAJĘŁO 2 MIEJSCE

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

BUK  25.11.2015.

 

NASZE GIMNAZJUM REPREZENTOWAŁY:

DOMINIKA JOPPEK  BRAM. 2000

JAGODA TOMCZAK  2001

MARTYNA BOGUSZYŃSKA  2000

MARTYNA PIASECKA  2001

NATALIA SZYMCZAK  2000

KASIA KARAŚ  2001

JUSTYNA RUMIŃSKA  2000

MARTYNA NOWACZYK  2001

KARINA BUGZEL  2000

JAGNA LASEK  2002

LAURA SZAR  2000

OLA TOBOŁA  2002

KLAUDIA DRYER  2000

 

 

WYNIKI MECZÓW:

BUK – BARANOWO

   22  -  2

KÓRNIK – CZERWONAK

           9  -  3

BARANOWO – CZERWONAK

                   5  -  3

BUK – KÓRNIK

   16  -  0

KÓRNIK – BARANOWO

           4  -  3

CZERWONAK – BUK

0         -  22

OSTATECZNIE DZIEWCZĘTA ZAJĘŁY 2 MIEJSCE I UZYSKAŁY AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU

 

BRAMKI DLA KÓRNIKA ZDOBYŁY: MARTYNA BOGUSZYŃSKA 8, LAURA SZAR 3, NATALIA SZYMCZAK 1, MARTYNA PIASECKA 1

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH DRUŻYNOWYCH

KÓRNIK-BNIN  24.11.2015.

 

NASZĄ DRUŻYNĘ REPREZENTOWALI:

BOGUSIA SIBILSKA  2000

JUSTYNA RUMIŃSKA  2000

SZYMON NAGLEWICZ  2000

KAMIL CHUDY  2002

 

STARTOWAŁO 14 DRUŻYN. NASZE GIMNAZJUM ZAJĘŁO 4 MIEJSCE

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

KÓRNIK  20.11.2015.

 

W ZAWODACH NASZE GIMNAZJUM RYWALIZOWAŁO Z GIMNAZJUM Z ROBAKOWA.

ZARÓWNO DZIEWCZĘTA JAK I CHŁOPCY POKONAŁY DRUŻYNY Z ROBAKOWA I TYM SAMYM UZYSKAŁY AWANS DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POWIATU.

DRUŻYNĘ DZIEWCZĄT REPREZENTOWAŁY:

DOMINIKA JOPPEK  BRAM. 2000

MARIANNA BORSKA 2000

MARTYNA BOGUSZYŃSKA 2000

JAGODA TOMCZAK 2001

NATALIA SZYMCZAK 2000

KASIA KARAŚ 2001

KARINA BUGZEL 2000

MARTYNA PIASECKA 2001

JUSTYNA RUMIŃSKA 2000

MARTYNA NOWACZYK 2001

LAURA SZAR 2000

JAGNA LASEK 2002

KLAUDIA DRYJER 2000

OLA TOBOLA 20002

MARTYNA PABISIAK 2000

 

 

KÓRNIK – ROBAKOWO

17  -  2

BRAMKI DLA KÓRNIKA ZDOBYŁY: MARTYNA BOGUSZYŃSKA 10, NATALIA SZYMCZAK 2, JUSTYNA RUMIŃSKA 2, JAGODA TOMCZAK 2, MARTYNA PIASECKA 1

 

DRUŻYNĘ CHŁOPCÓW REPREZENTOWALI:

DAMIAN WALKOWIAK BRAM. 2000

ADRIAN MICHALAK 2000

MATEUSZ KAZYAKA 2000

DOMINIK NIEMIER 2000

JAKUB KOPLIN 2000

PAWEŁ BORYSIEWICZ 2001

JAKUB ŁUCZAK 2000

KACPER FLUDRA 2001

PATRYK KUJAWA 2000

FILIP MŁYNARCZYK 2002

SEBASTIAN SOBAŃSKI 2000

KAMIL STEMPNIAK 2002

JAKUB TYLIŃSKI 2000

 

 

KÓRNIK – ROBAKOWO

17  -  7

BRAMKI DLA KÓRNIKA ZDOBYLI: MATEUSZ KAZYAKA 7, JAKUB ŁUCZAK 5, JAKUB KOPLIN 3, SEBASTIAN SOBAŃSKI 2

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE DZIEWCZĄT

BARANOWO  29.10.2015.

 

NASZE GIMNAZJUM REPREZENTOWAŁY: JUSTYNA RUMIŃSKA(2000) I KARINA BUGZEL(2000)

 

G. KÓRNIK – G. BARANOWO

 0    :    3

G. KÓRNIK – G. PACZKOWO

 2   -   3

OSTATECZNIE G. KÓRNIK ZOSTAŁO SKLASYFIKOWANE NA MIEJSCACH V - VI

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W BADMINTONIE

22.10.2015.  ROBAKOWO

 

DRUŻYNĘ DZIEWCZĄT REPREZENTOWAŁY:

MARTYNA BOGUSZYŃSKA (2000)

KARINA BUGZEL (2000)

JUSTYNA RUMIŃSKA (2000)

MARTYNA PABISIAK (2000)

 

DZIEWCZĘTA POKONAŁY DRUŻYNĘ Z ROBAKOWA 3 : 1 UZYSKUJĄC TYM SAMYM AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU.

 

DRUŻYNĘ CHŁOPCÓW REPREZENTOWALI:

MICHAŁ NAJEWSKI (2002)

LEONARD SOBIAK (2000)

KAMIL STEMPNIAK (2002)

PATRYK KUJAWA (2000)

 

CHŁOPCY ZOSTALI POKONANI PRZEZ DRUŻYNĘ Z ROBAKOWA WYNIKIEM 3 : 1

DZIĘKUJEMY ZAWODNIKOM ZA UDZIAŁ W ZAWODACH I GRATULUJEMY AWANSU DZIEWCZĘTOM!!!

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

20.10.2015.  LUBOŃ

 

W zawodach startowały 4 zespoły. Nasze gimnazjum zajęło 4 miejsce

Skład drużyny:

KACPER FLUDRA (2001) BRAMKARZ

JAKUB KOPLIN (2000)

JAKUB ŁUCZAK (2000)

HUBERT KUBERACKI (2001)

SEBASTIAN SOBAŃSKI (2000)

RAFAŁ ROZMIAREK (2001)

DAMIAN WALKOWIAK (2000)

WIKTOR GICZELA (2001)

DAWID GÓRKA (2000)

TYMEK GABSKI (2002)

JAKUB SUŁKOWSKI (2000)

 

 

Bramki dla Kórnika zdobyli:

Sebastian Sobański – 2 i Jakub Łuczak - 1

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

PECNA  19.19.2015

 

W ZAWODACH WYSTARTOWAŁO 10 DRUŻYN ŻEŃSKICH. NASZA DRUŻYNA W SKŁADZIE:

DOMINIKA JOPEK, JAGODA TOMCZAK I MARTYNA PABISIAK ZAJĘŁA 7 MIEJSCE.

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM

ROBAKOWO  13.10.2015.

 

DRUŻYNĘ DZIEWCZĄT REPREZENTOWAŁY:

DOMINIKA JOPEK  2000

JAGODA TOMCZAK  2001

MARTYNA PABISIAK  2000

 

KÓRNIK – ROBAKOWO

            5  :  0

DZIEWCZĘTA WYGRAŁY WSZYSTKIE MECZE W GRZE POJEDYNCZEJ I PODWÓJNEJ I UZYSKAŁY AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU

GRATULUJEMY!!!

 

DRUŻYNĘ CHŁOPCÓW REPREZENTOWALI:

KAMIL STEMPNIAK  2001

MICHAŁ NAJEWSKI  2001

 

KÓRNIK – ROBAKOWO

            0  :  5

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY I POWIATU W SZTAFETACH PŁYWACKICH

KÓRNIK 08.10.2015.

 

W ZAWODACH WYSTARTOWAŁO 12 SZTAFET Z POWIATU POZNAŃSKIEGO. SZTAFETY BYŁY MIESZANE (5 DZIEWCZĄT I 5 CHŁOPCÓW) DYSTANS DO PRZEPŁYNIĘCIA TO 50m STYLEM DOWOLNYM

REPREZENTACJA GIMNAZJUM KÓRNIK:

MARTYNA JAKUBOWSKA  2002

PAWEŁ BORYSIEWICZ  2001

KWIATKOWSKA MARIA  2002

ŁUKASZ NOWAK  2001

OLA MENDEL  2001

GRACJAN KUNCEWICZ  2001

JULIA WARTECKA  2000

KASPER WITKOWSKI  2001

MAGDA MARCZAK  2000

OLA TOBOŁA 2002 rez.

ROMAN KAPUSTA  2001

JULIA MAJCHRZAK  2002 rez.

 

Nasza drużyna zajęła 2 m-ce w gminie i 9 m-ce w powiecie z czasem  7:30,52

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

KÓRNIK 06.10.2015.

 

CHŁOPCY ZAGRALI MECZ Z DRUŻYNĄ Z ROBAKOWA WYGRYWAJĄC  2 : 1 I TYM SAMYM UZYSKALI AWANS DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POWIATU. BRAMKI DLA KÓRNIKA ZDOBYLI:

JAKUB ŁUCZAK I DAWID GÓRKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW:

JAKUB ŁUCZAK  2000

JAKUB SUŁKOWSKI  2000

DAWID GÓRKA  2000

WIKTOR GICZELA  2001

DAMIAN WALKOWIAK  2000

RAFAŁ ROZMIAREK  2001

JAKUB KOPLIN  2000

HUBERT KUBERACKI  2001

SEBASTIAN SOBAŃSKI  2000

KACPER FLUDRA  2001 BRAMKARZ

 

DRUŻYNIE GRATULUJEMY AWANSU

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY I POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW      KÓRNIK 02.10.2015.

SZTAFETA DZIEWCZĄT:

MAGDA DRZEWIECKA  2001

OLA TOBOŁA  2002

JAGODA TOMCZAK  2001

KINGA KAŹMIERCZAK  2002

MARTYNA SIÓDMIAK  2001

WERONIKA MATUSZEWSKA  2002

DOMINIKA KUŚ  2001

AGATA RADZIEJEWSKA  2002

OLA MENDEL  2001

MARTYNA BOGUSZYŃSKA  2000 rez.

MARTA KAŹMIERCZAK  2000

 

 

SZTAFETA CHŁOPCÓW:

SUŁKOWSKI JAKUB  2000

KUBERACKI HUBERT  2001

GÓRKA DAWID  2000

SADOWSKI KAMIL  2001

ŁUCZAK JAKUB  2000

TYMOTEUSZ GABSKI  2002

BASALAK MIŁOSZ  2000

WIKTOR KOŚCIELSKI  2001 rez.

KRÓL WOJCIECH  2000

RAFAŁ ROZMIAREK  2001 rez.

TOBOŁA PATRYK  2000

BEMBNISTA MIKOŁAJ  2000 rez.

NIEMIER DOMINIK  2000

 

 

Sztafeta dziewcząt zajęła 11 miejsce a sztafeta chłopców 6 miejsce

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 

11 maja odbyły się Mistrzostwa Piłki Siatkowej Plażowej na boiskach OSiR w Kórniku. Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny dziewcząt i chłopców.

Wśród dziewcząt zwyciężyła drużyna: Piasecka, Tomczak, II m. Tomczak, Świerczyńska, III m. Sosnowska, Rymelska, IV m. Doba, Zawierucha. 

Po zaciętej rywalizacji wśród chłopców wygrała drużyna: Dominiak, Siwiński, II m  Kazyaka, Tomaszewski.

 Zwycięskie drużyny awansowały do Mistrzostw Powiatu.

15 maja Murowanej Goślinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców.

 W zawodach brało udział jedenaście drużyn. Nasi gimnazjaliści zajęli IX miejsce.

 Natomiast 16 maja w Mosinie Szkołę reprezentowały siostry : Tomczak Małgorzata i Tomczak Jagoda które zajęły VII m.

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE

PUSZCZYKOWO 30.04.2015

 

 

KONKURENCJA

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

MIEJSCE

100 m

Bembnista Mikołaj

13,2

24/29

300 m

Tomczak Jagoda

52,0

11/22

 

Szymaniak Krzysztof

44,1

13/22

 

Lehmann Jakub

46,8

19/22

600 m

Noskowiak Małgorzata

02:10,4

18/30

 

Niemier Weronika 

02:23,1

25/30

 

Musiał Katarzyna

02:31,2 

28/30

1000 m

Andrzejczak Radosław

03:05,2 

7/33

 

Sułkowski Jakub

03:12,3 

14/33

 

Kozłowski Damian

03:24,7

21/33

1000 m

Szymczak Natalia

03:37,5

5/19

2000 m

Górka Dawid

07:24,7

11/22

Skok w dal

Pabisiak Martyna ( awans)

4,51

2/20

 

Sierpowska Monika

3,95

10/20

 

Tomaszewski Marcin (awans)

5,43

4/25

 

Frąckowiak Jan

4,84

18/25

 

Dominiak Michał

4,75

20/25

Skok wzwyż

Duszczak Maria ( awans)

135 

4/9

 

Piasecka Martyna

125

5/9

 

Górlaga Martyna

125

7/9

 

Dec Hubert

150

5/7

 

Sobiak Leonard

NM

 

Pchnięcie kulą

Schlecht Zuzanna

8,00

14/22

 

Zimniak Magdalena

7,99

15/22

 

Wojtkowiak – Kozakiewicz Zuzanna

7,55

20/22

 

Marciniak Mateusz

9,64

8/25

 

Kuśnierczak Daniel

9,13  

17/25

 

Mytko Dominik

8,52

21/25

Oszczep

Ogórkiewicz Katarzyna

19,58

7/11

 

Buszkiewicz Jan 

32,54  

8/17

 

Wójkiewicz Bartosz

29,62

11/17

 

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W LEKKIEJ ATLETYCE

KÓRNIK  27.04.2015

 

Wyniki dziewcząt:

SKOK W DAL

Imię i nazwisko

Wynik

Miejsce

Pabisiak Martyna ( awans)

4,32

I

Schlecht Zuzanna

3,80

V

Sierpowska Monika ( awans)

3,77

VI

Duszczak Maria

3,69

VII

Piasecka Martyna

3,44

IX

Karaś Katarzyna

3,40

X

Wiśniewska Lidia

3,19

XI

 

PCHNIĘCIE KULĄ

Imię i nazwisko

Wynik

Miejsce

Zimniak Magdalena ( awans)

8,00

II

Schlecht Zuzanna ( awans)

7,98

III

Wojtkowiak – Kozakiewicz Zuzanna ( awans)

7,52

V

Wiśniewska Lidia

5,65

IX

 

RZUT OSZCZEPEM

Imię i nazwisko

Wynik

Miejsce

Ogórkiewicz Katarzyna ( awans)

18,75

II

 

100 m

Imię i nazwisko

Wynik

Miejsce

Pabisiak Martyna

15,26

II

Sierpowska Monika

15,42

IV

Tomczak Jagoda

15,54

V

 

300 m

Imię i nazwisko

Wynik

Miejsce

Sierpowska Monika

1:03,56

IV

Karaś Katarzyna

1:14,50

V

 

300 m pł

Imię i nazwisko

Wynik

Miejsce

Tomczak Jagoda (awans)

58,67

III

Toczak Małgorzata

59,51

V

Świerczyńska Małgorzata

1:01,15

VII

Piasecka Martyna

1:04,00

VIII

 

600 m

Imię i nazwisko

Wynik

Miejsce

Niemier Weronika  ( awans)

2:25,38

I

Musiał Katarzyna ( awans)

2:35,25

II

 

1000 m

Imię i nazwisko

Wynik

Miejsce

Szymczak Natalia (awans)

3:45,12

I

Arkit Paulina (awans)

4:12,62

II

Rataj Daria (awans)

4:22,17

III

Mendel Aleksandra (awans)

4:24,81

IV

 

Wyniki chłopców:

SKOK W DAL

Imię i nazwisko

Wynik

Miejsce

Tomaszewki Marcin (awans)

5,03

II

Frąckowiak Jan (awans)

5,00

III

Dominiak Michał (awans)

4,70

IV

Kowalski Wojciech

4,46

VI

Mytko Dominik

4,46

VII

Łuczak Jakub

4,39

IX

Grześkowiak Konrad

4,25

X

Bembnista Mikołaj

4,29

XII

 

PCHNIĘCIE KULĄ

Imię i nazwisko

Wynik

Miejsce

Kuśnierczak Daniel (awans)

10,25

I

Marciniak Mateusz (awans)

10,22

II

Mytko Dominik (awans)

9,49

VI

Kowalski Wojciech

9,21

VII

 

RZUT OSZCZEPEM

Imię i nazwisko

Wynik

Miejsce

Wójkiewicz Bartosz (awans)

27,0

II

Marciniak Mateusz

27,0

III

Kowalski Wojciech

21,60

IV

Tomaszewski Marcin

21,50

V

Kudła Grzegorz

21,25

VI

 

100 m

Imię i nazwisko

Wynik

Miejsce

Bembnista Mikołaj (awans)

12,92

II

Frąckowiak Jan

13,96

VII

Iszkuło Jan

14,27

VIII

 

300 m

Imię i nazwisko

Wynik

Miejsce

Lehmann Jakub (awans)

45,30

II

Szymaniak Krzysztof (awans)

45,86

III

Bembnista Mikołaj

47,51

V

 

300 m pł

Imię i nazwisko

Wynik

Miejsce

Łuczak Jakub (awans)

51,59

III

Marczak Mateusz

54,24

V

 

1000 m

Imię i nazwisko

Wynik

Miejsce

Andrzejczak Radosław (awans)

3:12

II

Sułkowski Jakub (awans)

3:14

III

Kozłowski Damian (awans)

3:15

IV

Ratajczak Mikołaj

3:31

VI

 

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

BIEGI PRZEŁAJOWE  - MALTA

 

15 kwietnia na terenie polany Harcerza przy jeziorze Maltańskim odbyła się II runda Biegów Przełajowych, będącą eliminacją do finału wojewódzkiego. Niestety nasi biegacze nie zakwalifikowali się do dalszego etapu.

Wyniki poszczególnych zawodników:

14/50 Dawid Górka 2000  00:07:25                          

 26/50 Jakub Sułkowski 2000  00:07:5                       

40/50 Jakub Łuczak 2000  00:08:22

 

10/29 Mikołaj Ratajczak 1999  00:07:36                               

11/29 Artur Andrzejczak 1999 00:07:38                            

 20/29 Marcin Tomaszewski 1999 00:07:58               

 23/29 Grzegorz Kudła 1999  00:08:12

 

16/46 Jagoda Tomczak 2001 00:06:50

31/46 Anita Sobecka 2001 00:07:27

39/46 Aleksandra Mendel 2001 00:07:50

44/46 Martyna Górlaga 2001 00:08:18

 

12/32 Paulina Arkit  1999 00:07:16

29/32 Julia Piotrzkowska 1999 00:08:20

 

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTROSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ

 

Dnia 14.04.15 na terenie OSiR Kórnik odbył się turniej piłki nożnej. Gimnazjaliści z Kórnika i Robakowa rozegrali mecz, który zakończył się wynikiem 5:1.

 Bramki zdobyli: Tomaszewski Marcin 3, Buszkiewicz Jan 1, Walkowiak Damian 1, honorową bramkę dla Robakowa strzelił Norkiewicz J.

Naszą szkołę reprezentowali: Tomaszewski Marcin, Buszkiewicz Jan, Kuśnierczak Dawid, Górka Dawid, Frąckowiak Jan, Łuczak Jakub, Andrzejczak Radosław, Rozmiarek Rafał, Kudła Grzegorz, Walkowiak Damian.

Wygrana dała nam awans do Półfinału Mistrzostw Powiatu, który rozegrany został  w Luboniu 20.04.2015 gdzie zdobyliśmy 2 miejsce. Jednak do finału Mistrzostw awansowała tylko jedna drużyna.

Wyniki meczów: Luboń-Kórnik 2:1, Strykowo-Kórnik 0:2, Luboń- Strykowo 2:2. Kolejność końcowa turnieju: Gimnazjum nr 2 w Luboniu- 4 pkt, Gimnazjum nr  w Kórniku -3 pkt, Gimnazjum w Strykowie- 1 pkt.

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

UNIHOKEJ – PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU

 

18 marca 2015 r. odbył się Półfinał Mistrzostw Powiatu w unihokeju chłopców w Baranowie natomiast 19 marca dziewczyn w miejscowości Gułtowy.

 Reprezentacje Naszej Szkoły zajęły 4m.

Skład drużyny dziewczyn: Małgorzata Świerczyńska, Tomczak Małgorzata, Zuzanna Kozakiewicz – Wojtkowiak, Martyna Pabisiak, Karina Bugzel, Laura Szar, Joppek Dominika, Tomczak Jagoda, Wiśniewska Lidia.

Wyniki końcowe:

1m. Paczkowo

2m. Pobiedziska

3m. Gułtowy

4m. Kórnik

Skład drużyny chłopców: Mateusz Kazyaka, Damian Walkowiak, Arkadiusz Dzirba, Jakub Łuczak, Grzegorz Kudła, Dominik Siwiński, Marcin Tomaszewski, Buszkiewicz Jan.

Wyniki końcowe:

1m. Baranowo

2m. Pecna

3m. Skórzewo

4m. Kórnik

5m. Pobiedziska

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY I POWIATU W  PIŁCE  SIATKOWEJ

 

29 stycznia 2015 roku odbyły się kolejne zawody o prawo reprezentowania gminy Kórnik w zawodach powiatowych w Piłce Siatkowej. Zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców wygrało Gimnazjum z Kórnika. Mecze dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie o każdy punkt. Wszystkie mecze zakończyły się w piątym secie co świadczy o tym, że turniej był rozgrywany na dobrym i  wyrównanym poziomie. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair – play w jakim rozgrywane były zawody.

Wyniki: dziewczyny Kórnik – Robakowo  3:2 (25:16, 25:19, 22:25, 21:25, 16:14), chłopacy Kórnik : Robakowo 3:2 (25:23, 27:25, 22:25, 25:27, 15:8)

W Półfinałach Powiatu w Piłce Siatkowej dziewczęta przegrały wszystkie mecze i odpadły z dalszej rywalizacji. Grały z Gimnazjum z Puszczykowa i Murowanej Gośliny przegrywając 0:2.

Natomiast chłopacy wygrali  półfinał pokonując Szkoły z Baranowa ( 2:0 ) i Stęszewa ( 2:0 ) i tym samym awansowali do finału Mistrzostw Powiatu gdzie zajęli ostatecznie IV miejsce.

Skład drużyn:

Skład dziewcząt: Zuzanna Szlecht, Małgorzata Świerczyńska, Małgorzata Tomczak, Martyna Boguszyńska, Jagoda Tomczak, Domonika Jopek, Monika Sierpowska, Martyna Piasecka, Martyna Michalska, Martyna Górlaga, Ola Stankiewicz, Kinga Koczorowska.

Skład chłopaków: Michał Dominiak, Jan Buszkiewicz, Grzegorz Kudła, Marcin Tomaszewski, Arkadiusz Dzirba, Jakub Lehmann, Mateusz Kazyaka, Jakub Łuczak, Bartosz Wójkiewicz, Dominik Śliwiński, Dominik Mytko, Naglewicz Norbert..

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ POWIATU POZNAŃSKIEGO W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

Dnia 23.01.2015 w Naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gminy w  Piłce Koszykowej. Mieliśmy przyjemność gościć uczniów z Robakowa. W rywalizacji zarówno dziewcząt ( 23:4) jak i chłopców    (32 : 15)uczniowie z Kórnika  pewnie pokonali swoich przeciwników. Zwycięskie drużyny otrzymały awans do półfinału Mistrzostw Powiatu Poznańskiego.

Dnia 26.01.2014 w Hali sportowej w Dopiewie dziewczęta rozegrały " bój" o awans do finału Mistrzostw Powiatu. W rywalizacji wzięły udział następujące drużyny: Kórnik, Dopiewo ,Suchy Las, Gimnazjum z Murowanej Gośliny nie stawiło się na zawodach. Każdy z zespołów grał cztery tercje po 8 min. Pierwszy mecz stoczyły dziewczęta z Dopiewa i Suchego Lasu 40:22. 

Rywalizacja między Szkołą z Kórnika i Suchego Lasu była bardzo  zacięta i pełna emocji. Ostatecznie nasze zawodniczki zwyciężyły jednym punktem 15:14.  W ostatnim meczu między Dopiewem, a Kórnikiem Nasza szkoła musiała uznać wyższość przeciwników  42:15  . Wszyscy uczestnicy byli bardzo zmęczeni. Ostatecznie w całym turnieju zwycięstwo odniosło Gimnazjum w Dopiewie i otrzymało awans do finału, II miejsce Gimnazjum Kórnik, III miejsce Suchy Las.

Dziewczęta grały w składzie: Świerczyńska Małgorzata,  Szlecht  Zuzanna , Boguszyńska Martyna, Jopek Dominika, Szar Laura, Mendel Aleksandra, Tomczak Jagoda, Siódmiak Martyna, Drzewiecka Magdalena, Tomczak Małgorzata, Koczorowska Kinga, Woroch Aleksandra, Pabisiak Martyna, Ogórkiewicz Katarzyna.

 

Natomiast  27.01.2015 Nasi gimnazjaliści reprezentowali Szkołę w Tarnowie Podgórnym . Do turnieju zgłosiły się  4 drużyny: Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym" po 10 min. Chłopacy we wszystkim meczach mieli dużo energii .  Biła z nich ogromna chęć zwycięstwa “za wszelką cenę",  niestety  było to zgubne, popełniali dużo błędów. W ogólnej klasyfikacji zwyciężyło Gimnazjum z Tarnowa Podgórnego, II miejsce Puszczykowo, Nasza szkoła zdobyła III miejsce, IV miejsce Swarzędz.  Turniej został zakończony uroczystym wręczeniem dyplomów.

Wyniki poszczególnych meczy:

Kórnik : Puszczykowo 8 : 21

Swarzędz : Kórnik 12 : 28

Tarnowo Podgórne : Kórnik 29 : 4

 

Skład drużyny chłopaków: Buszkiewicz Jan, Dominiak Michał, Walkowiak Damian, Tomaszewski Maciej, Wesołek Mateusz, Łuczak Jakub, Sobański Sebastian, Frąckowiak Jan, Dzirba Arek, Lehmann Jakub, Kazyaka Mateusz.

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

 Dnia 21.01.2015 zostały rozegrane Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej dziewcząt. Uczennice z poszczególnych klas tworzyły drużyny, którym przyświęcał jeden cel, a mianowicie wygrać turniej. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym do  dwóch wygranych setów.

 

W turnieju udział wzięły następujące drużyny:

1."Żniwiarze": Dominika Lipowicz, Kasia Musiał, Ola Woroch, Daria Rataj, Kasia Ogórkiewicz, Dagmara Runowska, Małgosia Świerczyńska, Zuzanna Barczak

2." 7 - Days" : Zuzanna Szlecht, Maria Duszczak, Małgosia Tomczak, Martyna Pabisiak, Dominika Jopek, Laura Szar, Agnieszka Wlazły

3."Atomówki" : Martyna Boguszyńska, Karina Bugzel, Marta Kazimierczak, Magdalena Cychnerska, Marianna Borska, Joanna Brylewska, Patrycja Pudysiak

4." Lamy " : Martyna Piasecka, Martyna Górlaga, Andżelika Pigla, Kinga Koczorowska, Jagoda Tomczak, Ola Stankiewicz, Martyna Koterba,

 

Końcowa klasyfikacja:

1 miejsce: "Żniwiarze"

2 miejsce: "Atomówki"

3 miejsce: " 7 - Days"

4 miejsce: " Lamy "

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Dnia 01.12.2014 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców . Gimnazja z Kórnika, Dopiewa i Zalasewa rozegrały mecze, których stawką był awans do finału mistrzostw. Zwyciężyli zawodnicy z Zalasewa, drużyna z Kórnika dzielnie walczyła i zajęła II miejsce.

Skład drużyny chłopców: Dzirba Arek, Buszkiewicz Jan, Kowalski Wojciech, Kudła Grzegorz, Tomaszewski Marcin, Łuczak Jakub, Kazyaka Mateusz, Dominiak Michał, Kuśnierczak Daniel, Wójkiewicz Bartek, Zandecki Marek, Marciniak Mateusz, Jańczyk Hubert.

 

Wyniki poszczególnych spotkań:

Kórnik 13 : 10 Dopiewo                                                                                                                                          

(Bramki zdobyli: Tomaszewski - 7 , Łuczak - 2, Marciniak - 2, Kazyaka - 1, Buszkiewicz - 1)

Dopiewo 16 : 17 Zalasewo

Zalasewo  22: 18 Kórnik                                                                                                                           

(Tomaszewski - 10, Łuczak - 3, Kudła - 2, Marciniak - 1, Buszkiewicz - 1, Wójkiewicz - 1)

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Dnia 26.11.2014  odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt w Buku. W turnieju wzięło udział 5 drużyn. Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym" po 8min.             Zdecydowane zwycięstwo w całym turnieju  odniosły dziewczęta z Buku, które wygrały wszystkie spotkania. Drużyny  pozostałych dziewcząt miały bardzo wyrównane składy co sprawiało, że walka o kolejne miejsca była zacięta. Każdy mecz przysporzył wiele emocji, do końcowych minut nie było  wiadomo, która drużyna odniesie sukces.

Skład drużyny dziewcząt: Boguszyńska Martyna (7 bramek), Szlecht Zuzanna (3), Tomczak Małgorzata (1), Świerczyńska Małgorzata, Szar Laura , Jopek Dominika, Ogórkiewicz Katarzyna, Szymczak Natalia, Bugzel Karina, Karaś Katarzyna, Wojtkowiak -  Kozakiewicz Zuzanna  (bramkarz)

 

Wyniki poszczególnych spotkań:

Buk 16 : 6 Kleszczewo

Luboń 5 :  4 Stęszew

Buk 18: 1 Kórnik

Kleszczewo 7 : 6 Luboń

Stęszew 6 : 5 Kórnik

Buk 10 : 2 Luboń

Kleszczewo 8 : 5 Stęszew

Luboń 2 : 2 Kórnik

Buk 15 : 4 Stęszew

Kleszczewo 3 : 3 Kórnik

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

1m. Buk

2m. Kleszczewo

3m. Luboń

4. Stęszew

5. Kórnik

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH DRUŻYNOWYCH

KÓRNIK  13.11.2014.

 

DRUŻYNA W SKŁADZIE:

DANUSIA SIBILSKA  1999

MARCIN TOMASZEWSKI  1999

BOGUSIA SIBILSKA  2000

BARTEK WÓJKIEWICZ  1999

 

ZAJĘŁA 1 MIEJSCE I UZYSKAŁA AWANS DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA!

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY I  POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

 

Dnia  3.11.2014  odbył się Gminny Turniej w Halowej Piłce Nożnej. W zawodach wzięli udział: Łuczak Jakub, Tomaszewski Marcin, Buszkiewicz Jan, Kudła Grzegorz, Andrzejczak Radek, Frąckowiak Jan, Lehmann Jakub, Górka Dawid, Koplin Jakub, Kuśnierczak Daniel, Wróblewski Jakub. wygrali z Gimnazjum w Robakowie 4:1 co dało awans do zawodów powiatowych. Bramki strzelili: Tomaszewski Marcin - 2, Andrzejczak Radek - 1, Wróblewski Jakub - 1.

Natomiast w Mistrzostwach Powiatu, które odbyły się 18.11.2014 w Swarzędzu nasza drużyna  zdobyła III miejsce. Bramki zdobyli: Frąckowiak Jan - 3,  Buszkiewicz Jan - 1, Tomaszewski Marcin - 1.

Wyniki poszczególnych meczy:

Kórnik  3 : 4 Rokietnica

Swarzędz  4 :  2 Koziegłowy

Swarzędz  4 : 0 Rokietnica

Kórnik 1 : 0 Koziegłowy

Koziegłowy 1 : 2 Rokietnica

Swarzędz 2 : 1 Kórnik

Kolejność Szkół:

1.m. Swarzędz

2m. Rokietnica

3m. Kórnik

4m. Koziegłowy

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W SZACHACH DRUŻYNOWYCH

KÓRNIK  28.10.2014.

 

DRUŻYNĘ Z KÓRNIKA REPREZENTOWALI:

DANUSIA SIBILSKA  1999

MARCIN TOMASZEWSKI  1999

BOGUSIA SIBILSKA  2000

BARTEK WÓJKIEWICZ  1999

 

NASZA DRUŻYNA ZAJĘŁA 1 MIEJSCE

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY I POWIATU W BADMINTONIE

Dnia 27.10.2014 w sali sportowej Gimnazjum w Robakowie, odbył się Turniej Badmintona dziewcząt i chłopców. W zawodach udział wzięły: Martyna Boguszyńska, Karina Bugzel, Aleksandra Mendel, które zajęły I miejsce co dało awans do Mistrzostw Powiatu gdzie dziewczyny w nieco innym składzie : Martyna Boguszyńska, Karina Bugzel, Jagoda Tomczak zajęły IV miejsce. Przez cały czas turnieju toczyła się zacięta rywalizacja o awans do finału. Zawodnicy dostarczyli  nam niesamowitych emocji i pokazali ducha walki ,a kibice dopingowali swoich faworytów. Turniejowi towarzyszyła dobra rywalizacja i sportowa atmosfera.                                                                                                                                                 

Chłopacy w składzie: Leonard Sobiak, Patryk Kujawa, Mikołaj Bembnista zajęli II miejsce i nie zakwalifikowali się do zawodów powiatowych.

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dnia 22.10.2014 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Biegacze mieli do pokonania wytyczone trasy na Polance Harcerskiej  przy jeziorze maltańskim. Mimo złych warunków atmosferycznych zawody cieszyły się bardzo dobrą frekwencją, wystartowało ponad 400 zawodników.

Wyniki dziewcząt i chłopców w Indywidualnych Biegach:

Miejsce/liczba startujących

 

24/36

MAŁGORZATA  ŚWIERCZYŃSKA

24/68

MIKOŁAJ RATAJCZAK

26/68

ADRIAN MAŁKOWSKI

27/68

RADEK ANDRZEJCZAK

35/68

MARCIN TOMASZEWSKI

37/38

GRZEGORZ KUDŁA

45/68

AREK DZIRBA

12/86

DAWID GÓRKA

15/86

JAKUB SUŁKOWSKI

27/86

JAKUB ŁUCZAK

49/86

HUBERT KUBERACKI

67/86

RAFAŁ ROZMIAREK

49/89

ANITA SOBECKA

53/89

MARTYNA GÓRLAGA

55/89

MAGDA DRZEWIECKA

80/89

WERONIKA NIEMIER

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

Finał Powiatu w Sztafetach Pływackich

odbył się 21.10.2014 w Kórnickiej "OAZIE" więcej informacji>>>

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY I POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

Dnia 20.10.2014 odbył się Turniej Tenisa Stołowego na etapie gminnym, w którym dziewczęta: Magdalena Cychnerska, Jagoda Tomczak, Martyna Siódmiak zajęły  I miejsce i tym samym reprezentowały Gminę Kórnik 27.10.2014 na zawodach powiatowych gdzie zajęły 7 miejsce. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników.

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU POZNAŃSKIEGO

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

Dnia 26.09.2014 na ternie OSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.  Dziewczęta biegały  w sztafetach 10x800m i zajęły 9m  natomiast chłopcy 10x1000m i zajęli 11m.

W zespole dziewcząt biegały: Boguszyńska Martyna, Szymczak Natalia, Sibilska Bogumiła, Sobecka Anita, Tomczak Jagoda, Rataj Daria, Niemier Weronika, Świerczyńska Małgorzata, Górlaga Martyna, Drzewiecka Magdalena, Siódmiak Martyna ( rezerwowa), Cieślewicz Eliza (rezerwowa)

W zespole chłopców biegali: Małowski Adrian, Tyrański Norbert, Górka Dawid, Sułkowski Jakub, Tomaszewski Marcin, Ratajczak Mikołaj, Andrzejczak Radosław, Szymaniak Krzysztof, Rozmiarek Rafał, Łuczak Jakub

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PODSUMOWANIE ROKU SPORTOWEGO 2013/2014

 

SUKCESY GIMNAZJUM W ROKU SZKOLNYM 2013/2014 =>

 

SUKCESY UCZNIÓW Z ROCZNIKA 1998 W TRAKCIE NAUKI W GIMNAZJUM =>

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA REJONU POZNAŃ ZACHÓD W LEKKIEJ ATLETYCE

16.05.2014. POZNAŃ

 

WYNIKI:

300m ppł K/M

1 m-ce Artur Maciejewski 98  43:22 awans do Mistrzostw Województwa

2 m-ce Martyna Boguszyńska 2000  57:09 awans do Mistrzostw Województwa

5 m-ce Michalina Kalinowska 98  1:01,14

1000m K

4 m-ce Natalia Szymczak 2000  3:30,07

Skok wzwyż K

4 m-ce Marysia Duszczak 99  140cm

8 m-ce Marta Kaźmierczak 2000  125cm

Rzut oszczepem K/M

7 m-ce Robert Niemier 98  35,58m

10 m-ce Kasia Ogórkiewicz 99  16,37m

 

Wszystkim zawodnikom dziękujemy i gratulujemy sukcesów!!!

 

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

KÓRNIK 12.05.2014.

 

W zawodach wystartowały dwie pary dziewcząt i dwie pary chłopców z naszego gimnazjum. Awans do Mistrzostw Powiatu uzyskała para dziewcząt w składzie: Ewa Szymaniak i Monika Musielak. Gratulujemy!

SKŁADY DRUŻYN:

EWA SZYMANIAK 98 I MONIKA MUSIELAK 98

MAŁGOSIA TOMCZAK 99 I MAŁGOSIA ŚWIERCZYŃSKA 99

JAN BUSZKIEWICZ 99 I FILIP KUJAWA 98

JAKUB POSADZY 98 I HUBERT KAPUSTA 98

 

I drużyna zajęła 1 m-ce

II drużyna zajęła 4 m-ce

III drużyna zajęła 3 m-ce

IV drużyna zajęła 4 m-ce

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE

PUSZCZYKOWO 29.04.2014.

 

 

 CHŁOPCY                                                             DZIEWCZĘTA

100 m

Filip Kujawa 98-25 m-ce 13:7

 

300 m

Bartek Naglewicz 98-5 m-ce 41:4

300 m

Małgosia Świerczyńska 99-18 m-ce 53:7

Małgosia Tomczak 99-22 m-ce 55:1

300 m ppł

Artur Maciejewski 98-1 m-ce 44:8

Daniel Mazurczak 98-8 m-ce 51:8

300 m ppł

Martyna Boguszyńska 2000-2 m-ce 56:6

Michalina Kalinowska 98-4 m-ce 59:4

1000 m

Artur Piesiak 98-5 m-ce 03:09,5

Jakub Zboralski 98-6 m-ce 03:10,3

Jakub Sułkowski 2000-15 m-ce 03:19,8

600 m

Wiktoria Kowalska 98-17 m-ce 02:14,7

Dominika Jopek 2000-19 m-ce 02:17,7

Martyna Kuberacka 98-22 m-ce 02:20,1

Kasia Musiał 99-25 m-ce 02:20,6

2000 m

Adrian Małowski 99-13 m-ce 07:40,6

Beniamin Filipowicz 99-21 m-ce 08:29,4

1000 m

Natalia Szymczak 2000-3 m-ce 03:37,6

Marysia Warteresiewicz 98-9 m-ce 03:52,2

Daria Rataj 99-14 m-ce 04:01,4

Skok w dal

Marcin Tomaszewski 99-16 m-ce 4,72

Skok w dal

Martyna Pabisiak 2000-6 m-ce 4,18

Skok wzwyż

Jakub Słabolepszy 98-5 m-ce 155cm

Jan Buszkiewicz 99-7 m-ce 150cm

Jakub Łuczak 2000-8 m-ce 150cm

Krzysztof Kaźmierczak 99-14 m-ce 135cm

Skok wzwyż

Marysia Duszczak 99-2 m-ce 140cm

Marta Kaźmierczak 2000-3 m-ce 140cm

Karolina Hołderna 98-7 m-ce 125cm

Pchnięcie kulą

Dawid Szafraniak 98-16 m-ce 9,04

Daniel Kuśnierczak 99-20 m-ce 8,61

Pchnięcie kulą

Dominika Marciniak 98-12 m-ce 8,13

Zuzia Schlecht 99-20 m-ce 7,46

Rzut oszczepem

Robert Niemier 98-4 m-ce 38,35

Hubert Kapusta 98-7 m-ce 31,16

Rzut oszczepem

Kasia Ogórkiewicz 99-4 m-ce 21,22

Karina Bugzel 2000-11 m-ce bw

Sztafeta 4x100 m-8 m-ce 52:4

Filip Kujawa 98

Hubert Kapusta 98

Jakub Słabolepszy 98

Krzysztof Kaźmierczak 99

Sztafeta 4x100 m-9 m-ce dyskwalifikacja

Zuzia Schlecht 99

Martyna Pabisiak 2000

Małgosia Świerczyńska 99

Małgosia Tomczak 99

Sztafeta szwedzka-5 m-ce 02:24,8

100m Bartek Naglewicz 98

200m Marcin Tomaszewski 99

300m Artur Maciejewski 98

400m Robert Niemier 98

Sztafeta szwedzka-9 m-ce 03:01,6

100m Martyna Boguszyńska 2000

200m Michalina Kalinowska 98

300m Marysia Duszczak 99

400m Marta Kaźmierczak 2000

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

ŻERKÓW 26.04.2014.

Do Mistrzostw Wojewódzkich awansowało dwóch naszych gimnazjalistów: Artur Maciejewski 98 i Artur Piesiak 98. W tym roczniku wystartowało 58 zawodników. Artur Maciejewski zajął 25 m-ce a Artur Piesiak 58 m-ce.

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W LEKKIEJ ATLETYCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

KÓRNIK 15.04.2014.

 Wyniki =>

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

PACZKOWO 03.04.2014.

 

W zawodach wzięły udział cztery drużyny:  Suchy Las, Swarzędz, Skórzewo i Kórnik. Drużyna z Kórnika zajęła IV miejsce

Skład drużyny:

ARTUR PIESIAK 1998

MARCIN TOMASZEWSKI 1999

JAKUB ZBORALSKI 1998  BR

JAN BUSZKIEWICZ 1999

ŁUKASZ KONOWAŁ 1998

JAKUB ŁUCZAK 2000

FILIP KUJAWA 1998

DAWID GÓRKA 2000

JAN FRĄCKOWIAK 1999

SEBASTIAN SOBAŃSKI 2000

 

WYNIKI:

KÓRNIK – SUCHY LAS  2 : 1; SWARZĘDZ – KÓRNIK  3 : 0; KÓRNIK – SKÓRZEWO  0 : 3

Bramki dla Kórnika zdobyli: Artur Piesiak i Jakub Łuczak

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

KÓRNIK 28.03.2014.

 

Drużyna z Kórnika rozegrała mecz z drużyną z Robakowa, pokonując rywali 5:0 i uzyskując tym samym awans do Półfinału Mistrzostw Powiatu.

Skład drużyny:

DAWID GÓRKA 2000

JAN FRĄCKOWIAK 1999

JAKUB ŁUCZAK 2000

ARTUR PIESIAK 1998

JAKUB KOPLIN 2000

BARTEK NAGLEWICZ 1998

MARCIN TOMASZEWSKI 1999

FILIP KUJAWA 1998

RADEK ANDRZEJCZAK 1999

JAKUB ZBORALSKI 1998  BR.

JAN BUSZKIEWICZ 1999

 

 

BRAMKI DLA Kórnika zdobyli:

Artur Piesiak 2; Filip Kujawa 2; Jakub Łuczak 1

Gratulacje!!!

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

MISTRZOSTWA POWIATU W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

BARANOWO 26.03.2014.

 

W zawodach startowały cztery drużyny: Baranowo, Pobiedziska-Letnisko, Paczkowo i Kórnik. Nasza drużyna niestety przegrała wszystkie mecze i w klasyfikacji końcowej zajęła czwarte miejsce.

Skład drużyny:

MARTYNA KUBERACKA 98

MAGDA CYCHNERSKA 2000

ADA MODROWSKA 98

MARTYNA PABISIAK 2000

KASIA LASKOWSKA 98  B

JUSTYNA RUMIŃSKA 2000  B

NATALIA RADZIEJEWSKA 98

KLAUDIA DRYJER 2000

MICHALINA KALINOWSKA 98

LAURA SZAR 2000

MAŁGOSIA TOMCZAK 99

KARINA BUGZEL 2000

ZOSIA KALARUS 2000

 

 

WYNIKI MECZÓW:

POBIEDZISKA-LETNISKO – KÓRNIK  10 : 1; PACZKOWO – KÓRNIK  2 : 0; BARANOWO – KÓRNIK  10 : 0

1.       m-ce Baranowo

2.       m-ce Pobiedziska-Letnisko

3.       m-ce Paczkowo

4.       m-ce Kórnik

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

GUŁTOWY 19.03.2014.

 

W zawodach wystartowały cztery drużyny: Gułtowy, Pobiedziska-letnisko, Kórnik i Skórzewo. Chłopcy z naszego gimnazjum zajęli trzecie miejsce.

Skład drużyny:

PIOTR BACHÓR 2000

DAWID MATUSZEWSKI 98

DAWID GÓRKA 2000

MACIEJ ANDRZEJEWSKI 98

JAKUB ŁUCZAK 2000

JAKUB ZBORALSKI 98-BRAMKARZ

PATRYK PŁÓCINIAK 98

SZYMON WÓJKIEWICZ 99

BARTOSZ NAGLEWICZ 98

 

 

WYNIKI MECZÓW:

KÓRNIK – POBIEDZISKA  1 : 0; KÓRNIK – SKÓRZEWO  2 : 3; KÓRNIK – GUŁTOWY  2 : 3

1 m-ce GUŁTOWY

2 m-ce SKÓRZEWO

3 m-ce KÓRNIK

4 m-ce POBIEDZISKA-LETNISKO

Bramki dla Kórnika zdobyli: Patryk Płóciniak 4, Dawid Matuszewski 1

 

O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~O~

PODSUMOWANIE SZKOLNEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

KÓRNIK 2013/2014

Do rozgrywek przystąpiło dziewięć drużyn. Ostatecznie utrzymało się sześć drużyn w lidze. Pozostałe drużyny wycofały się w trakcie rozgrywek oddając walkowery.

 

Składy drużyn:

MC RULES

DOMINIK SIWIŃSKI

TOMASZ TALARSKI

PAWEL PAWŁOWSKI

RADEK ANDRZEJCZAK

JAKUB SŁABOLEPSZY

RADEK STELMACH

HUBERT KAPUSTA

JAN BUSZKIEWICZ

 

ATOMOWE PSZCZÓŁKI

MATEUSZ CYRULEWSKI

SZYMON WÓJKIEWICZ

AREK DZIRBA