Zajęcia pozalekcyjne prowadzone na terenie Gimnazjum w Kórniku

w pierwszym semestrze roku szkolnego 2016 /2017

zaktualizowane 03.10.2016 r.

 

Zajęcia

Prowadzący

Dzień, godzina

Miejsce,
nr sali

Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego
dla klas I

Aleksandra Młynarz

środa
14.30-15.15

2

Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego
dla klas II

Anna Paprocka

czwartek
14.30-15.15

10

Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego
dla klas III a,b

Hanna Borsut

poniedziałek
14.30-15.15

15

Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego
dla klasy Id

Katarzyna Sibilska

wtorek
13.35-14.20

15

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki
dla klas I

Małgorzata Narożna

środa
14.30-15.15

11

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki
dla klas II a,b

Kamilla Waligóra

czwartek
14.30-15.15

5

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki
dla klas III a,b

Katarzyna Abramczyk - Świerczyńska

wtorek
8.00-8.45

17

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki
dla klas II c,d i III c,d

Irena Zając

poniedziałek
14.30-15.15

11

Zajęcia wyrównawcze
z historii

Katarzyna Fludra

poniedziałek
14.30-15.15

9

Zajęcia wyrównawcze
z historii i WOS

Magdalena Wytrzyszczak

czwartek
14.30-15.15

9

Zajęcia wyrównawcze
z chemii

Izabela Malicka

poniedziałek
14.30-15.15

13

Zajęcia wyrównawcze
z fizyki
dla klas III

Adam Lewandowski

wtorek
14.30-15.15

18

Zajęcia wyrównawcze
z fizyki
dla klas I i II

Szymon Ślęzak

wtorek
14.30-15.15

13

Zajęcia wyrównawcze
z biologii

Justyna Wagner

wtorek
14.30-15.15

8

Zajęcia wyrównawcze
z geografii

Małgorzata Sobkowiak - Niemier

czwartek
14.30-15.15

8

Zajęcia wyrównawcze
z informatyki
i Centrum Multimedialne

Magdalena Żymańczyk

wtorek
13.20-15.15

 czwartek (po uzgodnieniu)
14.30-15.15

12

Zajęcia wyrównawcze
z języka niemieckiego

Danuta Chmielewska

wtorek
14.30-15.15

7

Zajęcia wyrównawcze
z języka niemieckiego

Monika Kowalska

czwartek
14.30-15.15

6

Zajęcia wyrównawcze
z zajęć technicznych
i edukacji dla bezpieczeństwa.

Katarzyna Eckardt - Kubiak

czwartek
14.30-15.15

18

Zajęcia wyrównawcze
z zajęć artystycznych,
plastyki i muzyki

Anna Juszczak

środa
14.30-15.15

5

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Katarzyna Abramczyk - Świerczyńska

poniedziałek 14.30-15.15 (IId)
poniedziałek 14.30-15.15 (Ib,c,d chł)
czwartek 8.00-8.45 (III a,b)
czwartek 13.35-14.20 (Ia,d dzw)
czwartek 14.30-15.15 (II a,b)

16
16
16
16
16

Zajęcia logopedyczne

Anna Paprocka

poniedziałek 8.00-8.45

poniedziałek 14.30-15.15

10

10

Obserwatorium astronomiczne

Adam Lewandowski

wtorek wieczorem - godziny ruchome

jesień/zima ok.18.00

wiosna/lato ok.20.00

 szczegółowe informacje - w gablocie szkolnej przy bibliotece

Koło historyczne

Katarzyna Fludra
Magdalena Wytrzyszczak

piątek
14.30-15.15 (co dwa tygodnie)

9

Zespół Pieśni i Tańca Narodowego
"Władysie"

Katarzyna Sibilska

środa
14.30-16.00
(próby)

II piętro
holl

Spotkania Oazowe

Aleksandra Szymkowiak

piątek
14.30-15.30

11

Spotkania Modlitewne

Aleksandra Szymkowiak
Dawid Sekula

poniedziałek
duża przerwa

14

Koło gitarowe
(grupa początkująca)

Aleksandra Szymkowiak

środa
14.30-15.15

18

Koło gitarowe
(grupa średniozaawansowana)

Aleksandra Szymkowiak

wtorek
14.30-15.15

11

Koło gitarowe (grupa zaawansowana)

Dawid Sekula

poniedziałek
14.30-15.15

6

Zajęcia sportowe
lekka atletyka badminton

Hubert Nowicki

wtorek
14.30-16.00

Oaza

Kółko polonistyczne
dla klas Id, IIIc, IIId

Katarzyna Sibilska

czwartek
14.30-15.15

15

Zajęcia humanistyczne

Anna Paprocka

środa
14.30-15.15

10

Projekt
"Sławni matematycy"
dla klasy IIIa

Katarzyna Abramczyk - Świerczyńska

środa
13.35-15.00
(co dwa tygodnie)

 

Zajęcia indywidualne z matematyki
dla klasy IIIa

Katarzyna Abramczyk - Świerczyńska

środa
13.35-15.00
(co dwa tygodnie)

 

Projekt
Żołnierze wyklęci

Hanna Borsut

czwartek
14.30-15.15

15

Zajęcia pomocowe dla klas 2

Magdalena Wytrzyszczak

wtorek
14.30-15.15
(co dwa tygodnie)

9

Zajęcia wyrównawcze
z języka angielskiego
klasy I

Anna Żurawska

piątek
8.00-8.45

4